AK Vekil Gülpınar “Geleceğimiz Emin Ellerde İnşallah”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, mübarek Ramazan ayın öncesinde olduğu gibi, bayram günlerinde de durmak bilmedi. Seçim çalışmalarını sürdüren AK Vekil Gülpınar, her gittiği yerde gördüğü ilgi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgiyi gördükten sonra, geleceğimizin emin ellerde olduğunu söyledi.

AK Vekil Gülpınar “Geleceğimiz Emin Ellerde İnşallah”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Vekil Mehmet Kasım Gülpınar, Türkmen Aşireti tarafından kendisi adına verdiği yemek programına katıldı.

AK Vekil Gülpınar, “Hemşerilerimiz ile seçim sürecini değerlendirdik. Emeği geçen kardeşlerimden Allah razı olsun. Gördüğümüz ilgi ve teveccüh, artık geleceğimizin emin ellerde olduğunu gösteriyor” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, daha sonra Hakkari’de şehit olan Abdüsselam Halat’ın ailesine GTHB Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile beraber taziye ziyaretinde bulundular ve “Rabbim ailesine sabırlar versin. Milletimizin başı sağ olsun” diyerek taziyelerini ilettiler.

AB Uyum komisyonu Başkanı M.Kasım Gülpınar, beraberinde Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte rahatsızlık geçirince hastahaneye kaldırılan Birecik ilçe Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı’nı Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastahanesinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Partiye katılımlarla ilgili de açıklama yapan AK Vekil Gülpınar, “Saadet Partisi 4. sıra Milletvekili adayı İzzet Çiftçi ve beraberindeki 250 partili kardeşimizi AK Partiye kazandırdık. Bu durum da bizleri çok sevindirdi. Sayın İzzet çiftçi ve ailesine teşekkür ediyoruz” diyerek iftar sonrası da AK Partili gençlerle bir araya gelip sohbet etti.

Gençlerin azmini ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini görmenin gururuyla, “Bu gençlikle geleceğimiz emin ellerde inşaallah” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
av.polatoglu
av.polatoglu - 1 yıl Önce

ahirete gerçekten inanan biriyseniz yapılan zulumlere sessiz kalmanın hesabının da olduğunu bilirsiniz....safınız şu anda ahirzaman yezidinin yanında...yezid de alimdi,hatipti,yaptığını islam adına yapıyorum derdi amma velakin zalimdi....

Orkun
Orkun - 1 yıl Önce

Tirşikçinin biri çikarci menfaatçi, Urfa halkina sorun kimse tanimaz. Seçim için urfa ya gelmiş yoksa hiç urfaya gelmez.

SIRADAKİ HABER