AK Vekil Gülpınar Bayramda da Durmadı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, mübarek Ramazan ayın öncesinde olduğu gibi, bayram günlerinde de durmak bilmedi.

AK Vekil Gülpınar Bayramda da Durmadı

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Vekil Gülpınar, her gittiği yerde gördüğü ilgi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgiyi gördükten sonra, geleceğimizin emin ellerde olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Vekil Mehmet Kasım Gülpınar, Türkmen Aşireti tarafından kendisi adına verdiği yemek programına katıldı.

AK Vekil Gülpınar, “Hemşerilerimiz ile seçim sürecini değerlendirdik. Emeği geçen kardeşlerimden Allah razı olsun. Gördüğümüz ilgi ve teveccüh, artık geleceğimizin emin ellerde olduğunu gösteriyor” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, daha sonra Hakkari’de şehit olan Abdüsselam Halat’ın ailesine GTHB Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile beraber taziye ziyaretinde bulundular ve “Rabbim ailesine sabırlar versin. Milletimizin başı sağ olsun” diyerek taziyelerini ilettiler.

AB Uyum komisyonu Başkanı M.Kasım Gülpınar, beraberinde Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile birlikte rahatsızlık geçirince hastahaneye kaldırılan Birecik ilçe Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı’nı Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastahanesinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Partiye katılımlarla ilgili de açıklama yapan AK Vekil Gülpınar, “Saadet Partisi 4. sıra Milletvekili adayı İzzet Çiftçi ve beraberindeki 250 partili kardeşimizi AK Partiye kazandırdık. Bu durum da bizleri çok sevindirdi. Sayın İzzet çiftçi ve ailesine teşekkür ediyoruz” diyerek iftar sonrası da AK Partili gençlerle bir araya gelip sohbet etti.

Gençlerin azmini ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini görmenin gururuyla, “Bu gençlikle geleceğimiz emin ellerde inşaallah” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydin
Aydin - 1 yıl Önce

Kürtlerde şeref,gurur ,namus olursa akp ye seçimde kendisi ispat eder.mhp akp itifaki Kürtlere karşi Kürtleri yok saymak için kuruldu. Bu gerçeği hepimiz görelim.akp ye oyunu veren her Kürt kendine en büyük ihaneti yapmiş olur.

SIRADAKİ HABER