AK Vekil Cevheri'den Esnaf Ziyareti

AK Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, Haliliye’de bulunan esnafları ziyaret etti.

AK Vekil Cevheri'den Esnaf Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Ali Cevheri, “27. Dönem Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı”nın ardından Haliliye ilçesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle, Milletvekili adayları belirlenen ayrı ayrı bölgelerde esnaf ziyaretlerini ayrı ayrı sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, 24 Haziran seçim çalışmalarına Haliliye ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü.

Vatandaşlarla selamlaşıp, varsa sorunlarını ve taleplerini alan AK Vekil Cevheri, 24 Haziran’da oylarını AK Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vermeleri ricasında bulunduklarını belirterek, bu seçimin çok önemli olduğunu, çünkü yeni bir sisteme geçileceğini, Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde ülkemizin, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için 16 yıldır yapılan hizmetlerin artarak devam etmesi için oyların mutlaka Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye verilmesi gerektiğini söyledi.

AK Vekil Cevheri, vatandaşların varsa sorunları ve taleplerini de ilgililere ileteceklerini ve takipçisi olacaklarını belirtti.

AK Vekil adayı Cevheri'ye AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven'in yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyesi Sami Özbek ve İlçe Kadın Kolları üyeleri ile İlçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Haliliye ilçesinde esnaf ziyaretinin ardından parti tarafından verilen toplu iftar programına katıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
M.t.
M.t. - 1 yıl Önce

Bir önceki yorumumun yayınlanmasını bekliyorum. Aksi halde taraf olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

M.t.
M.t. - 1 yıl Önce

Haberin başlığı AKPli vekil olmalı.
Seçimden sonra AK - KARA belli olur.

SIRADAKİ HABER