AK Vekil Açanal’dan AK Parti Adaylarına Destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları için geldiği memleketi Şanlıurfa’da, AK Partiye destek arayışlarını il genelinde sürdürüyor.

AK Vekil Açanal’dan AK Parti Adaylarına Destek

AK parti ve AK adaylara destek maksatlı Haliliye, Karaköprü ve Ceylanpınar’da seçim çalışmalarını sürdüren AKM Vekil Ecz. Açanal, AK adaylara gösterilen teveccühün kendilerini mutlu ettiğini, Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle 31 Mart akşamı AK Partinin zaferini hep birlikte kutlayacaklarını söyledi.

Alınmadık gönül bırakmayana dek çalışmaya devam

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde AK Partiye destek arayışlarına devam ettiklerini belirten AK Vekil Açanal, “Yağmur, çamur demeden Haliliye Belediye Meclis Üyesi adaylarımızla birlikte çalışmalara devam ediyoruz.

31 Mart seçimlerinin önemini anlattık

Karaköprü ilçesinde de seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, “Belediye Başkan adayımız Metin Baydilli, İlçe Başkanımız Sait Ağan, Karaköprü meclis üyesi adaylarımız Metin Kürkçüoğlu ve Osman Uludağ ile birlikte Karaköprü Şenevler mahallesinde, Halil Yaşarsoy'un düzenlediği ev toplantısına katılıp hemşerilerimizle buluştuk. 31 Mart seçimlerinin önemini anlattık. Ülkemiz ve özellikle Şanlıurfa’mız üzerinde oynanan oyunlardan bahsettik. Geleceğimiz için, ülkemizin, milletimizin ve Şanlıurfa’mızın huzur ve refahı için mutlaka AK Partiye destek olunması gerektiğini belirttik. Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımıza olan teveccühleri ve onun anlattıklarından durumun farkında olduklarını belirterek 31 Mart günü sandık başlarına gittiklerinde AK Partiye oylarını kullanacaklarını belirttiler. Allah hemşerilerimizden razı olsun. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle 31 Mart akşamı AK Partinin zaferini hep birlikte kutlayacağız” diye konuştu.

AK Parti ve AK adaylara destek ve dua istedik

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Açanal, Ceylanpınar ilçesinde de, AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Abdülkerim Gök, AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek ve teşkilat üyeleriyle birlikte Ceylanpınarlı hemşerilerimizle buluştuklarını ve AK Parti ve AK adaylara destek ve dua istediklerini söyledi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER