AK Parti’den Müslüm Yüksel’e Baba Jesti

Geçtiğimiz yıl Ankara'da çalışma ofisinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Urfalı Abdulkadir Yüksel'in oğlu Avukat Müslüm Yüksel, Gaziantep 7. Sıra milletvekili adayı oldu.

AK Parti’den Müslüm Yüksel’e Baba Jesti

Avukat olan Müslüm Yüksel’e 3 Kasım seçimlerinde rahmetli babasının da seçimlere girdiği 7.’ci sıradan adaylık verildi. Rahmetli Yüksel geçen seçimlerde Gaziantep’te AK Parti’nin oylarını artırmış ve milletvekili seçilmişti. Adaylığı ile ilgili açıklamada bulunan  Yüksel babasının izinde Gaziantep’e hizmet etmeye devam edeceğini söyledi. 

Gaziantep için çalışacağım 

AK Parti’nin geçen seçimlerde rahmetli babasının aday olduğu 7.’ci sıradan kendisini aday göstermesinden mutluluk ve hüzün duyduğunu belirten Yüksel” mutluyum, çünkü babamın yarıda kalan hizmetlerini tamamlayacağım. Hüzünlüyüm, çünkü babamın da emek verdiği partiye emek verdiğimi görmesini isterdim” diye konuştu. 

Gaziantep’te seçim çalışmalarına hızlı başlayacaklarını vurgulayan Yüksel sözlerine şöyle devam etti: 

“Gaziantep’te bana bu görevi veren başta sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere parti teşkilatımıza şükranlarımı bildirmek isterim. Gaziantep için, hemşerilerimiz için çabalayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER