AK Parti'den, Gülpınar Açıklaması

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Siverek'te açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gürpınar'ın konuşmasının çarpıtıldığını ifade etti.

AK Parti'den, Gülpınar Açıklaması

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yıldız şunları dedi.

Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gürpınar'ın konuşmasının çarpıtıldığını dile getiren Yıldız, “Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Kasım Gülpınar Bey Dün Düzenlenen Bir Açılışta Yaptığı Yaklaşık 20 Dakikalık Konuşmayı Sığ Su Solcuları Tarafından Cımbızlanarak Farklı Bir Şekilde Servis Edilmiştir. Milletvekilimiz Kasım Gülpınar'a Yönelik Bu Alçakça Linç Kampanyasının Her şekil Karşısındayız. Konuşmasının Sadece Bir Kesitini Cımbızlayarak Algı Oluşturmaya Çalışmak Ne Gazetecilik Ahlakına Ne de Toplum Etiğine Uygun Değildir. Millet Ve Memleket Oldu mu, Elini Hatta Gövdesine Taşın Altına Koymaktan Çekinmemiş, Millet Sevdalısı Milletvekilimize Karşı Yapılan Bu Mesnetsiz Ve Alçakça Saldırıyı Kınıyorum. Vatandaşlarımızı Bu Konuda Duyarlı Olmaya Ve Bu Algı Operasyonlarına Kanmamalarını Rica Ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alonman
Alonman - 8 ay Önce

Sayın M.kasim beyin nasıl bir insan olduğunu bu memleketin insanları iyi bilir.. temiz insana çamur yapışmaz ve biz sayın M.Kasin beyi çook seviyoruz...Allah ondan razı olsun..

Mvsusanburk
Mvsusanburk - 8 ay Önce

Bu alcakca saldırıları kınıyoruz bu haberlerin arkasįndaki șahıslarıda cok iyi biliyoruz

SIRADAKİ HABER