Ak Partiden Çok Konuşulacak Film

AK Parti Şanlıurfa Seçim Koordinasyon Merkezi Tanıtım ve Medya Biriminin hazırladığı reklam filmi “Emanet, #GünBugündür’’ temasıyla yayınlandı.

Ak Partiden Çok Konuşulacak Film

Reklamda ‘’Emanet’’ isimli kitap, yaşlı, genç, çocuk ve kadın vatandaşlar tarafından elden ele dolaştırılarak Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e ulaştırıldı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül için hazırlanan videoda vatandaşlar ve AK Aday Beyazgül’de rol alırken, tarihi ve turistik mekânlara da yer verildi.

Reklam filminde yer alan Beyazgül ‘’Tarımın gelişimi, kalkınma ve iş imkânlarının sağlanması, turizmin canlanması, sosyal yaşamın iyileşmesi, kısaca tüm sorunlarının çözümü yeni ve modern bir Şanlıurfa, mutlu bir gelecek için emanetiniz emanetimdir’’ ifadelerini kullandı.

Emanet isimli reklam filmi yayınlandığı andan itibaren çok büyük bir ilgi gördü ve binlerce sosyal medya kullanıcısı tarafından da paylaşıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 8 ay Önce

Çok güzel bir şey yapmışlar her sey dogru ama bir yanlış var başkan koltuğu da CEVHERI olmalıydı.:)

Mahmut
Mahmut - 8 ay Önce

He canım he canım mafya filimlerine örnek alırsınız ancak beyazgül ancak reklamda Başkan olursun cevheri geliyor gümbür gümbür

M URFALI
M URFALI - 8 ay Önce

NE YAPSANIZ BOŞ ARTIK EKMEK BULAMAZ HALE GELDİK 2 YIL OLDU BU SURİYELİLER GİDECEKTİ NE OLDU HEP HAYAL OLDU

emın ateş
emın ateş - 8 ay Önce

maşAllah başkanımıza Allah yardımcısı olsun inşAllah kazanacak

fatih
fatih - 8 ay Önce

neden kürtçe ve arapça dilide kullanılmamış örneğin kürtçe ve arapça gün bugündür dene bilirdi urfada kürt ve arap çoktur. ama senaryo harika başarılar

SIRADAKİ HABER