AK Parti Urfa Teşkilatı İstanbul Seçimlerine Kilitlendi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım’a destek olmak için harekete geçen AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İstanbul’da yaşayan Urfalılara tek tek ulaşmaya çalışıyor. 

AK Parti Urfa Teşkilatı İstanbul Seçimlerine Kilitlendi

Yıldız, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç'la birlikte İstanbul Tahtakale'de iş yapan Urfalıları ziyaret edip 23 Haziran'da yapılacak seçimler için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek talep etti.

Eczacı Ömer Abacı, Esnaf Abdülkadir Düğer, ACL GSM Sahibi Mustafa Bayaltun, Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Gençlik Kolları Başkanı Saraç'ın ziyaret ettiği isimler arasındaydı.

Bu arada AK Parti il  ilçe yöneticileri de parti üyelerini tek tek arayarak İstanbul’da yaşayan tanıdıklarının telefonlarını almaya çalışıyor. Çalışma bittikten sonra bu isimler tek tek aranarak Yıldırım’a destek istenecek.

İstanbul’daki Şanlıurfalılar Derneği de ziyaret edilecek.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
edessa
edessa - 1 hafta Önce

urfadaki sorunları hal etti sıra geldi İSTANBULA

ibrahim
ibrahim - 1 hafta Önce

urfa da seçim biteli 2 ay oldu hani urfa ve ilçelerine ne yaptılar en basiti ve en ucuzu ilaçlama dır onu bile yapmadılar daha bunlardan ne bekliyeceğiz hepsi rant peşindeler

cemal h
cemal h - 1 hafta Önce

başkanlığı gasp edilen imamoğlu eze eze kazanacak.her şey çok güzel olacak

SIRADAKİ HABER