AK Parti Teşkilatından Şanlıurfalılara Davet

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı, Eyyübiye’yi karış karış dolaşarak 8 Mart (Yarın) Saat 14’te Toplama Merkezleri yanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı dev Şanlıurfa mitingine davet ediyor.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üye adayları ve diğer teşkilatlarla birlikte İlçe Başkanlığı önünde bir araya gelerek açıklama yapan ve ardından broşürlerle mitinge davet eden Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, mitinge katılarak Reise sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Eyyübiye İlçe Yönetim Kurulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri başta olmak üzere belediye meclis üye adaylarının da katılımıyla dev bir davet etkinliğine imza atan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Moğol, “Eyyübiyeli kardeşlerimizi 8 Mart (Yarın) Saat 14’te Toplama Merkezleri yanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı dev Şanlıurfa mitingine davet ediyorum. Eyyübiye’yi karış karış dolaşarak Cumhurbaşkanımıza destek isteyeceğiz” dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ise ilçe yönetimi ve belediye meclis üye adaylarıyla toplantı yapıldığını Şanlıurfa mitingine geniş katılım olmasını istediklerini ifade etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER