AK Parti Şanlıurfa'da 3 Kilit İsim İyi Parti’ye mi Geçiyor?

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti Şanlıurfa’dan milletvekili aday adaylığı başvurusu yapan ve listeye girmeyen 3 kilit ismin İYİ Parti’ye geçeceği iddia ediliyor.

AK Parti Şanlıurfa'da 3 Kilit İsim İyi Parti’ye mi Geçiyor?

27. dönem milletvekilliği seçimlerinde Şanlıurfa’yı mecliste 14 vekil ile temsil edecek olan Şanlıurfa’da tüm siyasi partiler gibi AK Parti’den de aday adaylığına oldukça yoğun bir başvuru yapılmıştı. Bu başvuralar içerisinde büyük oy potansiyelleri olan ve listeye girmesine kesin gözü ile bakılan 3 kilit ismin listeye girmeyince kendilerine haksızlık yapıldığı iddiası ile İYİ Parti Şanlıurfa’da şuan ki mevcut aday listesinde değişiklik yapılarak bu isimlerin listenin başına geçeceği iddia ediliyor. Önümüzdeki saatlerde netleşecek olan gelişmeleri Urfanatik olarak tüm ayrıntıları siz değerli okuyucu ve takipçilerimize aktaracağız.

Henüz iddia olup netlik kazanmadığı için isimlerini saklı tuttuğumuz bu kişileşirin İYİ Parti listesinde yer almaları halinde Urfa’daki siyasi dengelerinin değişeceği tahmin ediliyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 15:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
selami
selami - 1 yıl Önce

İYİ OLUR ÇEÇMELERİ GİTSİN FEKİBABA KURTRSIN URFAYI

şeyhanlı
şeyhanlı - 1 yıl Önce

seydi amcamızı iyi partiye bekliyoruz

Memet topdağ
Memet topdağ - 1 yıl Önce

Trenden inen binmez dediler urfayı çoluk çocuğa teslim etiler yazık

oralı
oralı - 1 yıl Önce

urfalılar kim iktidara yakın ise o partiye geçer satar oyunu satar urfa

SİVEREKLİ
SİVEREKLİ - 1 yıl Önce

BUCAK, İZOL, KARAVAR VE EYÜPOĞLU İYİ PARTİYE GEÇSİNLER. GÜÇLERİNİ LİSTEYE SEÇİLEN VE URFA HALKI TARAFINDAN SEVİLMEYEN ADAYLARA GÖSTERSİNLER. ZATEN URFA HALKI MEVCUT MİLLET VEKİLLERE OY VERMİYORDU ERDOĞAN'A VERİYORDU.

Urfali
Urfali - 1 yıl Önce

Seydi eyyüpoğlu

Yalan parayla mı
Yalan parayla mı - 1 yıl Önce

Merakla bekliyor olacağız....

Admin
Admin - 1 yıl Önce

Kesin Z.S.ve F dir


SIRADAKİ HABER