Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan'dan Teşekkür Mesajı 

 Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili TBMM İdare Amiri Dr.Halil Özcan, Meclis idare amirliğine seçilmesinden dolayı Twitter hesabından teşekkür mesajı yayımladı.

Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan'dan Teşekkür Mesajı 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili TBMM idare amiri Halil Özcan Sosyal medya Twitter hesabından şu ifadelere yer verdi;

Tarafıma tevdi edilen TBMM İdari Amirliği görevinde güvenini ve desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız ve  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Grup Başkanvekillerimize, üyesi olmaktan onur ve şeref duyduğum AK Partimizin Milletvekillerine ve bu kutlu davada şahsımı hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime canı gönülden ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


   TBMM İdari Amiri olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Şanlıurfa'mıza ve Ülkemize var gücümle hizmet etmeye devam edeceğim. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte oluşan yeni kabinemizin ve TBMM’de oluşan yeni yönetimin Ülkemize, Milletimize ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden diliyorum.


 Yeni görevim nedeniyle tebrik etmek için ziyaretime gelen, telefonla arayan, sosyal medyadan sevincini paylaşan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyor, yoğunluk nedeniyle telefonlarına cevap veremediğim gönüldaşlarımdan af diliyorum.dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER