AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları Belli Oldu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam Ankara Genel Merkezde 8 ilçenin kadın kolları başkanlarını belirledi. Toplantıya Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı Güven ve partili kadınlar ile aday başkanlar katıldı.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları Belli Oldu

Yapılan toplantıda Şanlıurfa’nın 8 ilçe kadın kolları başkanı belli oldu bununla beraber 8 ilçenin kadın kolları başkanı şu şekilde belirlendi, Haliliye Gülistan Satış, Birecik Ayşegül Aloğlu, Halfeti Yıldız Bilgin, Suruç Hatice İkbal, Bozova Dilek Kara, Siverek Ayşe Çakmak, Ceylanpınar Zahide Tepedelen İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak görevlendirilmişlerdir.

Toplantıya Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı Güven ise yeni seçilen ilçe kadın kolları başkanlarına başarılar dileyerek, “kendilerine başarılar diliyorum bu yolda hep beraber aynı trene binmişiz ülkemizin ve şehrimizin menfaatlerine göre elimizden geleni yapacağız. Özellikle başta partimizin Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’ada teşekkür ediyorum, oda bu süreçte elinden geldiğince bizlere desteklerini esirgemedi. Bizim amacımız hizmet etmek, çalışmak ve ülkemizin şehrimizi kalkındırmaktır. Bu sözlerimden sonra yeni seçilen ilçe kadın kolları başkanlarımızı tebrik eder kendilerine başarılar diliyorum ve Cenabı Allah muvaffak eylesin” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER