AK Parti İl Başkanı Yıldız, İddialı Konuştu

AK Parti İl Başkanı, mitingle ilgili açıklama yaparak, "Büyük mitingle yine görüldü ki, vatandaşlarımız sorunları kimin çözeceğini çok iyi biliyor” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yıldız, İddialı Konuştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinginde meydanı tıklım tıklım dolduran Şanlıurfalılara teşekkür etti.

Şanlıurfalı hemşerileriyle bir kere daha gurur duyduklarını belirten Yıldız, “Şanlı şehrimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yine her zamanki gibi bağrına bastı. Yiğit Şanlıurfalı hemşerilerimize ve AK Parti teşkilatlarımıza bu coşkulu katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Büyük mitingle yine görüldü ki, vatandaşlarımız sorunları kimin çözeceğini çok iyi biliyor” dedi.

AK PARTİNİN TEMELİNDE...

AK Partinin temelinde belediyecilik olduğunu hatırlatan Yıldız, “Belediyecilik AK kadrolara Cumhurbaşkanımızın mirasıdır. Büyükşehir, İlçe ayırımı yapmadan, vatandaşın taleplerini anında yerine getirecek sistemi hayata geçireceğiz. Çünkü AK Partinin temelinde belediyecilik var. Büyükşehir, küçük şehir ayırımı olmayacak ve bunu vatandaşa yansıtmayacağız. Gezip dolaşıyoruz, vatandaşla hemhal oluyoruz. Görüyoruz ki; vatandaş kararını çoktan vermiş. AK Partili Belediyeler olarak vatandaşımızı mahcup etmeyecek hizmetlere imza atacağız. AK Partili Belediye Başkanlarımız uyumlu olacak, sorunların takipçisi olacak ve sorunları bir bir çözecekler. Zaten vatandaşımız sorunları kimin çözeceğini çok iyi biliyor. Şanlıurfalı hemşerilerimize güveniyorum. Biliyoruz ki, onlar da AK Partiye, AK adaylarımıza güveniyor ve inanıyor” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 17:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
EDESSA
EDESSA - 8 ay Önce

Valla sizin sorun falan döneceğimiz yok hep sorun oldunuz miting günü şehri felç etmeniz bile ne kadar büyük sorun oldugumuzun göstergesi

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 8 ay Önce

1700 yataklı hastahane inşaatı devam ediyor diye Reisin kulağına sen mi fısıldadın?. Seçimden sonra Reis kulağınızı çekip, ağzınıza biber sürecek. Az kaldı.

murat
murat - 8 ay Önce

sunun surasında ne kaldı kı görecegız bu mılet sızden kurtulacak mılet ac ac sız koltuk derdındesınız

Irfalı
Irfalı - 8 ay Önce

Sömürge ülkesine sanki dubai kralı gelmişti 5 bin koruması var

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

bide suryeli vatandaşlara en büyük teşekkürü yapın sayın başkan 100de 90 suryeli vatandaşlarımızdı en büyük teşşekkür onların olsun türkden çok suryeli vardı kamplar boşaldı mitinge getirildiler Allah razı olsun ya suryeliler olmasaydı nederdik:)

Talip
Talip - 8 ay Önce

Meydan doluydu ama siz ve adaylariniz yüzünden eski çoşku ve heyecan yoktu. Reisinde yüzü gülmüyordu. Alayınız reisin tırnağı etmezsiniz.

ebru
ebru - 8 ay Önce

çevre illerden en az 5000 polisimiz gelmişdi dersin savaş bölgesi savaşın içinde miting yapacak sayın reeis bide 10.000 de suryeli geriye bikaç 100 türk vatandaşımız şehir hastenesinin daha temeli atılmamış 2 degil 22 yıl sonra bitse iyi kim kimi kandırıyo anlamadık stadımızda 25 yılda bitmişdi seçim arefesiya harran ovası boşdur doldur doldur doldur rahmetli adnan şensesde derdi doldur meyhaneciiiiiiii kendi kendini kandırmaktan başka bişey degil türkiye urfayı konuşcak seçim akşamı degişim şart sayın cevheri rekor oy alacak oylar cevheriye halkın içinden biri kibir degil yandaşcı degil ye kürküm ye degil

SIRADAKİ HABER