AK Parti İl Başkanı Yıldız'dan Halka Çağrı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Yarın Şanlıurfa'ya Gelmesi Beklenen İlçe Belediye Başkan Adayları İçin Havaalanında Yapılacak Karşılama Törenine Bütün Vatandaşları Davet Etti.

AK Parti Şanliurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Katıldığı Yerel Bir Televizyon Programında "Ben Bütün Halkımızı Yarın İlimize Teşrif Edecek Aday Karşılama Programı İçin Havaalanına Davet Ediyorum. Gelin Gönül Adaylarımızı Birlikte Karşılayalım." Dedi. Adayların yarın saat 13.00’da Şanlıurfa’da olacağını belirten Yıldız, Havaalanından ilçelere doğru adayların hareket edeceğini daha sonra halk ile buluşup seçim startı vereceklerini dile getirdi. Konuşmasının Sonunda Aday adaylarına da teşekkür eden Yıldız, Bunun bir bayrak yarışı olduğunu ve aday adaylarıylada daima kol kola olacaklarını ifade etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 10:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 10 ay Önce

Neyin bayrak yarışıdır hayatında Ak partinin yanında geçmeyenler milletvekili oluyorlar belediye başkanı adayı oluyorlar ve sizler bayrak yarışından bas ediyorsunuz bu davaya bedel ödeyenlerin bedulararıyla gün yüzünü görecğinizimi zan ediyorsunuz herkesin bir hesabı var Allah’ında bir hesabı var ..

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

O kadar yakıt yakılacak o kadar araç gidecek ve ondan sonra asgari ücret çok yüksek deniliyor

SIRADAKİ HABER