AK Parti Eyyübiye Eski İlçe Başkanı  Elgün Eyyübiye’den Aday Adayı Oldu

AK Parti Eyyübiye Eski İlçe Başkanı ve İş insanı Süleyman Elgün, Eyyübiye’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

AK Parti Eyyübiye Eski İlçe Başkanı  Elgün Eyyübiye’den Aday Adayı Oldu

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için aday adayı başvuruları devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Eyyübiye Eski İlçe Başkanı ve İş insanı Süleyman Elgün, Eyyübiye’den Belediye Başkanı olmak için  aday adayı başvurusunda bulundu.

Aday adaylığı başvuru formunu AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal’a teslim eden Elgün, Eyyübiye ile ilgili büyük hayallerinin olduğunu ifade ederek görev tevdi edildiğinde hayallerini birer birer gerçekleştireceğini ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyyubiye hayati harrani mahallesi
Eyyubiye hayati harrani mahallesi - 8 ay Önce

İlçe Başkanı iken ne idin simdi ne olacaksın . Başkan iken Ekinci ye yalakalıktan . İşlerini yaptırmaktan Başka ne verdin Eyyübiye ye soruyorum sana suleyman Elgün

Urfa
Urfa - 8 ay Önce

Urfa Halki gerçekleri bilmeli.bu kişilerin amaçlari halka hizmet değil, başkalarinda emir alip uygulamaktir. Akp partisi Urfa halkina zarardan başka vermedi .yol,hizmet,ulaşim,bariş hiçbirşeyden ilerleme göstermedi. Urfa şuan sorunlar şehri oldu. Hergün kavga yollarin ortasinda millettin gözünün önünde çirkeft biçakli,silahli böyle devam edemez urfa yeni liderlere ihtiyaç duyuyor. Adaleti, huzuru yemiden oluşturmasi gerekir.

Eyyübiyeli Vatandaş
Eyyübiyeli Vatandaş - 7 ay Önce

Arkadaş aday adaylarına bakıyorum neyinize güvenip aday oluyorsunuz. Biri bana açıklasın, bu Eyyübiye/Urfa 30 yıldan fazladır aynı adamların elinde değil mi. Eyyübiyedeki yapılaşma rezaletinin sorumlusu bunlar değil mi ? Yapsatçılarla belediye arasında nasıl bir eşgüdüm var ki pervasızca hayasızca rezzil bir yapılaşma başını almış gitmiş?

SIRADAKİ HABER