AK Parti Başkan Adayı Kuş Ev Ev Dolaşıyor

Dur durak bilmeden seçim çalışmalarını yürüten AK Başkan Adayı Mehmet Kuş’a destekler çığ gibi büyüyor. Her geçen gün ilçe halkının sevgisini kazanan Başkan Adayı Kuş, mütevazi kişiliğiyle vatandaşların vazgeçilmez ismi olmuş durumda.

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesinde mahalle ve esnaf gezileri, STK ziyaretleri, kırsal mahalle turları düzenleyen ve AK Partiye ve kendisine destek isteyen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, akşamları ise ev ev dolaşarak toplantılara katılarak seçim çalışmalarını aktarıyor.

Kuş’un Seçim Performansı Takdir Topluyor

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Acem Aşireti Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Yenice’de Göktaş Ailesinin düzenlediği ev toplantılarına katılan AK Başkan Adayı Kuş ayrıca tek başına On İkiler Mahallesinde Kara ailesi, Selçuklu Mahallesinde de Meclis Üye Adayı Yakup Kılınç’ın düzenlediği toplantılara katıldı. AK Başkan Adayı Kuş’a İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve Belediye Meclis Üye Adayı Abdulkadir Karakeçili ve Hüseyin Yıldırım eşlik etti.

Bir gecede 5 ayrı toplantıya katılarak 31 Mart yerel seçimleri öncesinde destek arayışında olduklarını belirten AK Başkan Adayı Kuş, “ Bir gecede 5 ayrı toplantı yaptık. Bizleri bağrına basan tüm Urfalılara halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
bül bül
bül bül - 8 ay Önce

degişim şart artık boşş vaadlere kanmıyoz oylar cevheriye 17 yıldır gördük anladık

SIRADAKİ HABER