AK Parti Başkan Adayı Kuş Akçakale Kırsalında

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimlerinde hem kendisine hem de AK Başkan adaylarına destek için çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyezgül ve Akçakale İlçe Başkan Adayı Mehmet Yalçınkaya’ya destek vermek amacıyla Akçakale kırsalına giderek mahalle mahalle gezerek destek ve dua isteyen Mehmt Kuş’a Akçakaleliler sevgi gösterisinde bulundu.

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Ahmet Akay, Akçakale Belediye Başkan Adayı Mehmet Yalçınkaya ile birlikte Akçakale kırsalını gezen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’u Akçakaleliler bağrına bastı.

7’den 70’e herkesin sevgisini ifade eden Kuş’a sarılan yaşlılar ve gençler ona 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Partiye ve ak adaylarına destek için Akçakale’ye geldiklerini belirten Mehmet Kuş, karşılaştığı ilgiden dolayı Akçakale halkına teşekkür etti.

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’u Akçakale kırsalında görmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden İlçe Başkan Adayı Mehmet Yalçınkaya ise özellikle ubadi aşiretine mensup mahalleleri gezerek destek istediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti adaylarına destek olacaklarını belirten Akçakaleliler Şanlıurfa’da şer ittifakına oy vermeyeceklerini dile getirdiler.

Ak Başkan Adayı Kuş’a Destekler Çığ Gibi Büyüyor

Akçakale kırsalının ardından Eyyübiye’deki seçim bürosunda Hüda Par Genel İstişare Kurulu Üyesi Lokman Yalçın ve İl Başkanı Basri Demir ve diğer partilileri ile Eyyübiye İlçe Sağlık Müdürü Bülent İzol’u ağırlayan Mehmet Kuş, ardından İlçe Başkanı Mehlmet Moğal ile birlikte Belediye Meclis Üyesi Yusuf Aktaşoğlu’nu evinde ziyaret etti.

AK Başkan adayı Kuş’un son durağı ise Altun kırsal mahallesinde Belit ailesinin düzenlediği toplantı oldu. İlçe Başkanı Moğal ile toplatıya katılan Kuş, ev ahalisiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
berber mahmut
berber mahmut - 7 ay Önce

Yusuf Aktaşoğlu adam gibi adamdır keşke daha iyi görevlere getirilsede urfa hizmet görse..

SIRADAKİ HABER