AK Başkanlar Deneyimlerini Şanlıurfa’da Paylaştı

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Şanlıurfa'ya gelen belediye başkanları, toplantı öncesi tecrübe paylaşımında bulundu. Buluşmada deneyimli belediye başkanları Yerel Kalkınma, AK Parti Belediyeciliği, Gönül Belediyeciliği, Hizmet ve Gönül Belediyeciliği, Belediye işleyişleri ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Şanlıurfa'da başladı. 3 gün sürecek olan toplantıya Adıyaman, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Siirt, Van ve Şırnak'tan Büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları katılım gösteriyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, konuklarla yakından ilgilenerek buluşmanın tüm iller için hayırlar getirmesini diledi.

Toplantı öncesi Tecrübe Paylaşımı konulu buluşma düzenlendi. Cumhurbaşkanlığı Yerel Politikalar Kurulu Üyesi Refik Tuzcuoğlu'nun moderatörlüğünü yaptığı buluşmada AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Tahir Akyürek konuşma gerçekleştirdi.

İki bölüm şeklinde devam eden buluşmanın ilk kısmında konuşmacılar deneyimlerini paylaşırken, ikinci bölümde ise kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 4 ay Önce

Bizimkiler o ortama yakışmamış şekilde duruyorlar.

ali
ali - 4 ay Önce

fatma şahin gelmiş belediye başkanlarımız biraz tecrübe alın

edessa
edessa - 4 ay Önce

anlamadığım konu şu Urfa'nın belediye Başlakanı ya da başkanları BAHATTİN YILDIZ mı yoksa halkın seçtiği kişileri mİ adam her herde belediye başkanlarına ayak bağı oluyor şöyle reklamı bıraksın da başkanlar iş yapsın.

fatma baci iyi demis
fatma baci iyi demis - 4 ay Önce

fatma baci verilen sözlerin geregini yapacaz demis cok iyi demis

SIRADAKİ HABER