Ak Aday Tosun Destek Çalışmalarına Devam Ediyor

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun destek için esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Ak Aday Tosun Destek Çalışmalarına Devam Ediyor

 Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun bugün Suruç ilçesine bağlı Mert İsmail ve Büyük Ziyaret köylerine giderek seçmenden destek istedi.  Şanlıurfa kamuoyunun en çok merak ettiği ve tanımaya çalıştığı isim olan İsmail Tosun suruç ilçesinde ki seçim çalışmalarına devam ediyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Büyükhan
Mustafa Büyükhan - 1 yıl Önce

Koskoca AK Partimizin adayına bak. Ben AK Parti sevdalısı bir adamdım beni partimden soğutmaya ne hakkınız vardı.
Hayatımda ilk kez başka partiye oy vereceğim. Ailece bu kararı aldık. Bu liste çok oy kaybettirdi. Sadece benim ailemde 7 sülalemde yüzlerce kişiyi kaybetti Ak Parti.

Suruclu biri
Suruclu biri - 1 yıl Önce

Aslanım benim

urfalı ahmet
urfalı ahmet - 1 yıl Önce

vAllah bende başka partiye geçeceyim çünkü urfamı temsil edecek sevdigim parti ak parti çoluk çocuk ilk okul mezunu vekillerle urfama faydalı olmayacak

Tanidik
Tanidik - 1 yıl Önce

Boş adam urfaya faydası olmaz.Iyi tanıyorum.Parayla aday yapıldığı belli.Ne egitim görmüş ne yapmış ne etmiş merak ediyorum...

Mamoste
Mamoste - 1 yıl Önce

Toplumun her kesiminden aday gösterebilen Akparti büyüklüğünü göstermiştir. Bu toplumda gençler de var. Bu kardeşimiz de gençlerin adayı olsun. Kaldı ki bu güne kadar devletten kazanç getiren herhangi eylemde bulunmadığı için yolsuzluk ithamlarını kimse yapamıyor. Herkes tanımadığı gerekçesiyle yakınıyor. Bu da onu halktan biri yapar. İstiyoruz ki güçlüler değil haklılar kazansın.

SIRADAKİ HABER