Ak Aday Beyazgül Dur Durak Bilmiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Haliç Kongre Merkezi’ndeki törende, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Eski İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül olarak açıklamasının ardından memleketine dönen AK Başkan Adayı Beyazgül seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinde evinden çıkarak halkın arasına karışan ve sürekli Şanlıurfalı hemşerileriyle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül her fırsatta çarşıda pazarda esnaflarla buluşarak onların sorunlarını dinliyor anında çözüm üretmeye çalışıyor.

Beyazgül Ev Ev, Kapı Kapı Dolaşıyor

AK Belediyecilikte yaptıkları ve yapacakları projeleri her fırsatta vatandaşlarla paylaşan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ev ev, kapı kapı dolaşıp vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve Ak Partiye destek istiyor.

Ahmet Yesevi Mahallesinde Enver Çoban’ın organize ettiği ve yoğun katılımın gerçekleştirildiği toplantıda vatandaşlarla sohbet eden Beyazgül, “Ahmet Yesevi Mahallesinde tertiplenen bu toplantımızda mahallemizin mevcut sorunlarını ele aldık onların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gerekli notlarımızı aldık. Ak Belediyecilik doğrultusunda göreve geldiğimiz günden itibaren kollarımızı sıvayarak bu bölgeye ihtiyaç duyulan yatırımları inşallah yapacağız” dedi.

Beyazgül: İnsanlarımızın Umudu Ak Partidir

İnsanların umudunun tek adresi AK Parti olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “İnsanlarımızın umudu AK Partide. Yine Şanlıurfa’nın yeniden inşası için umudu Zeynel Abidin Beyazgül’de buluyorlar. Sorunların çözüme kavuşturulacağını biliyorlar. İnşallah biz bu umutlarına çare olacağız” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, daha sonra İmam Bakır Mahallesinde Halil Demirtaş’ın organize ettiği ev toplantısına katıldı. Mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini dinleyen Beyazgül, mahalleye yönelik yapılacak çalışmaları aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER