AK Aday Ahmet Akay Akçakale Esnafınız Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Akay Akçakale’de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  Ahmet Akay, vatandaşlardan 24 Haziran seçimi için destek istedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ahmet Akay, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ile birlikte Akçakale’de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Akçakale esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Ahmet Akay 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye açısından önemini anlattı. Ahmet Akay Ak Parti hükümetlerinin 15 yılda dev eserlere imza attığını anlatırken, cumhuriyet tarihi boyunca yapılan hizmetlerden daha fazla hizmetin 15 yılda yapıldığını belirtti.

Türkiye’nin istikrarı ve bölgenin huzuru için tekrar AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidarda olması gerektiğini aktaran Akay, vatandaşlardan her seçimde olduğu gibi bu seçimde de desteklerini beklediklerini ifade etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 1 yıl Önce

Amaç esnaf vatandaş degil amaç, seçim sonucu ve halki hangi vaadla ve nasil kandirip oyunu alabilirim. Urfalilar eşek bile iki defa ayni yerde düşmek istemez.

SIRADAKİ HABER