AK Aday Açanal Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, seçim çalışmalarına Haliliye ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü.

AK Aday Açanal Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, 27. Dönem Milletvekili aday tanıtım toplantısının ardından Haliliye ilçesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Hal hatırlarını sorup kısa da olsa düşüncelerini, taleplerini aldı, varsa sorunlarını da not alarak ilgililere ileteceğini ve takipçisi olacağını söyledi.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları belirlenen ayrı ayrı bölgelerde esnaf ziyareti yaptılar.

AK Vekil adayı Açanal'a  AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Mehmet Canpolat'ın yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa İl yönetim kurulu üyesi Sami Özbek ve İlçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Haliliye ilçesinde esnaf ziyaretinin ardından parti tarafından verilen toplu iftar programına katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER