Afrin Şehidinin Şanlıurfa'daki dede Evine Türk Bayrakları Asıldı

Afrin şehidi üsteğmenin ailesi Şanlıurfa'ya geldi. Afrin şehidinin Şanlıurfa'daki dede evine dev Türk bayrakları asıldı

Afrin Şehidinin Şanlıurfa'daki dede Evine  Türk Bayrakları Asıldı

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'in kuzeydoğusundaki Şeyh Horoz Bölgesinde teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen Tankçı Üsteğmen Muhammed Cihangir Çubukçu'nun, ailesi Şanlıurfa'ya geldi.

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında dün Afrin'in kuzeydoğusundaki Şeyh Horoz Bölgesinde PKK/PYD/YPG terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda bir tankımızın isabet alması sonucu şehit olan askerlerden Tankçı Üsteğmen Muhammed Cihangir Çubukçu'nun ailesi Şanlıurfa'ya geldi. Uçakla Gap Havalimanına gelen şehidin anne, baba ve kız kardeşi, daha sonra merkez Haliliye ilçesine bağlı Osmangazi Mahallesindeki şehidin dedesinin evine geçti.

Sokaktaki evlere Türk bayrakları asıldı

Şehit haberinin alınmasının ardından şehidin dedesinin yaşadığı apartmana iki tane dev Türk Bayrağı asıldı. Aynı sokakta yaşayan vatandaşlar da şehit haberinin hemen ardından evlerinin pencerelerine Türk Bayrakları astı.

Şehidin cenazesinin Gaziantep Adli Tıp Kurumu Morgundaki işlemlerinin ardından Şanlıurfa'ya getirilerek yarın defnedileceği belirtildi.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER