Açılışı Gazeteciler Çekimi Mehmet Ekinci Yaptı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 100 yatak kapasiteli, Eyyübiye Hastanesi misafirhanesi açılışında renkli görüntülerin oluşturdu.

Eyyübiye Belediyesi tarafından 800 Yataklı Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta yakınları için yapılan 100 yataklı otel konforunda misafirhanenin açılışı gerçekleştirildi. Yapılan acılaşan basın mensupları da katıldı. Misafirhane açılışında basın mensuplarına sürpriz yapan Başkan Ekinci, bu sefer açılışı basın mensuplarının yapmasını, kamere çekilmelerinin ise kendisinin yapmasını istedi. Eline kamerayı alan başkan ekinci, açılış kurdeleyesinin öbür tarafında bekleyen basın mensuplarını görüntüledi. Renkli görüntülerin oluştuğu açılış sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan Başkan Ekinci, misafirhanenin 5 yıldızlı otel konforunda olduğunu ve gelen hasta yakınların cüzi bir ücret karşılığında daha güvenli ve rahat bir ortamda vakit geçirebileceğini söyledi.

Kamerayı eline alıp, çekim yapmasına Ekinci, esprili bir yanıt vererek, “Herhalde bundan sonra alternatif işimiz ortaya çıktı diyebiliyorum.” Dedi.

‘Bizim için insan odaklı hizmetin başında geliyor’

Bugüne kadar genellikle sizler açılışları takip ettiniz bu sefer tam tersi olsun dedik açılışı sizler yapın çekimleri de biz yapalım dolayısı ile bizim burada 5 yıldızlı otel konforunda olan 800 yataklı Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hemen bitişiğinde bulunan özellikle kırsaldan ve başka yerlerden gelen insanların kalabilecek yer sıkıntısından dolayı hizmete açtığımız hasta refakatçileri misafirhanesi burası.” Diyen Başkan Ekinci, “Burası yaklaşık 100 yataklı bir kapasiteye sahip, 5 yıldızlı otel konforunda. Burada kalacak olan hasta refakatçileri de sembol fiyatla kalacaklardır. Dolayısı ile dar gelirli insanların güvenli, konforlu ve ucuz bir yerde kalmaları bizim için insan odaklı hizmetin başında geliyor. Onun için burayı hizmete açtık ama hizmeti siz çok değerli basın mensupları açtınız bundan dolayı sizlerden Allah razı olsun diyorum.” Dedi.

“Kamerayı elime aldığımda işinizin ne kadar güç olduğunu görmüş oldum.” Diyen Ekinci, “Çünkü tabii, bazı olaylar detaylarda gizlidir. Kamera çekimi yaparken hiçbir detayı kaçırmamaya çalıştık. Herhalde bundan sonra alternatif işimiz ortaya çıktı diyebiliyorum.” Şeklinde konuştu.  

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER