Abdülhakim Ayhan’dan Bomba Açıklama

Akçakale 2009_2019 belediye başkanı Abdülhakim Ayhan sosyal medya hesabı Facebook ve Twittir üzerinden Akçakale de ki siyasi çekişmelere ilişkin bomba açıklamalarda bulundu.

Abdülhakim Ayhan’dan Bomba Açıklama

Akçakale Belediye 2009_2019 başkanı Abdülhakim Ayhan; mevcut belediye başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın seçimden sonra yaptığı; “Belediye borç batağında” şeklinde ki açıklamalarını ilişkin, Yasal ve hukuki olarak ilçemize yaptığımız Hizmetleri ve karşılığında bıraktığımız borca ilişkin hodri meydan dedi.

Akçakale Belediye 2009_2019 başkanı Abdülhakim Ayhan şunları söyledi;  10 yıllık Belediye Başkanlığımız döneminde, Akçakale ilçemize yaptığımız hizmetler ortadadır. İlk olarak İlçemize yakışır bir şekilde modern bir ilçe belediye binamız, Engelli merkezi binamız, Kültür merkezi binamız, Çocuk Kreşimiz, Mahallelerimizde yaptığımız yüzlerce taziye ve kültür evleri, Mahallelerimizde yapılan camilere büyük destekler, kırsal da binlerce kilometrelik stabilize yollar, mahallelerimizde Parke taş ve alt yapı çalışmaları Belediyemize kazandırdığımız onlarca hizmet araçları, sosyal ve kültürel etkinliklerimiz,  ve burada sayamadığımız yüzlerce hizmet.

Sağda, solda Belediye’nin borcu ile ilgili olarak konuşanlar yaptığımız bu hizmetleri içlerine sindirememişlerdir. Son 10 yıl içerisinde Akçakale ilçemizde büyük değişimler yaşanmıştır. Halkımızı Akçakale’nin 10 yıl Öncesi ve 10 sonrasını değerlendirmelerini istirham ediyorum. Belediyenin borcu ile ilgili yalan yanlış bilgi aktaranları ilk olarak vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Bırakılan borçla ilgili olarak yasal anlamda yüzleşmeye hazırım. Bizim yaptığımız tüm hizmetler ve işleri yasaldır. Buyursun bu borcu kalem kalem açıklasınlar. Öyle Belediye’nin şu kadar borcu var deyip, bizleri zan altında bırakarak Halkı yalan yanlış bilgilendirmek hiçbir siyasi ahlaka sığmaz.

Değerli Akçakaleli Hemşerilerim.

Bizim Akçakale de yaptığımız hizmetler aslında 10 yıla sığdırılamaz. Fakat biz gecemizi gündüzümüze katarak, emin olun ki 10 yılda İlçemize büyük değişimler yaşattık. Ben takdiri Akçakale Halkımıza bırakıyorum.

En Önemlisi ’de; HUZUR derken, Hiç Kimseyi ayrıştırmadan, tüm aşiretleri ve Akçakale halkımızı eşit bir şekilde kucakladık.

Tüm Halkımızı, sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Dedi..

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 04:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
afatsum
afatsum - 7 ay Önce

Belediye borçluysa ve bu borcu ilçeye hizmet için harcamışsa sıkıntı yok ama paralar başka yere gitmişse borç içinde açıklama yapan başkan buna açıklama getirsin

SIRADAKİ HABER