65 Yaşındaki Urfalı Dayı Cumhurbaşkanına Seslendi!

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde oturan Recep Kılıç adında bir vatandaş, kadınlara verilen dulluk maaşından şikâyet ederek, “kadınlara verilen dulluk maaşı bize de verilsin yâda kadınlara maaş vermesin kadınlara maaş veriyorlar kadınlar evlenmiyor” diye sitem etti.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Topdağı mahallesinde oturan Recep Kılıç 65 yaşında, 65 yaşında evlenmek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Kılıç kadınlara verilen duluk maaşından dolayı kadınlar bizimle evlenmiyor dedi.

10 yıl önce eşinin kaybeden Recep Kılıç, 7 çocuğunu evlendirdikten sonra kendisine ne bakan nede soran kimsenin olmadığını söyledi. Kadınlara verilen dulluk maaşından şikâyetçi olan Kılıç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek,  “kadınlara verilen duluk maaşı kaldırılsın, yoksa kadınlar bizimle evlenmiyor.” Dedi.

Yaşım 65 eşim 10 yıldır vefat etti, eşim vefat ettikten sonra rezil, perişan oldum diyen Recep Kılıç “tek başıma kalıyorum, çoluk çocuk bana bakmaz. 4 oğlum, 3 kızım var evlendi gitti onlar. Akşam yemeğimi yapan yok, fırına gidiyorum fırında yemek yiyorum, komşular akşam yemek yapıyorlar bir tabakta bana yoluyorlar. Ben istiyorum ki yaşımda temiz bir kadın gelseydi, akşam işten geldiğimde yemek çay yapsaydı ben perişan olmam benim gibileri kaç tanesi var. Yalnızlık Allaha mahsustur bir yalnız Allah’tır, insan yalnız olamaz. Eve gidince konuşacak kimse olmayınca duvarla mı konuşayım. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dullara maaş verdi kimse evlenmiyor, niye kadınlara maaş veriyorlar, bende eşim yok bana da dulluk maaşı versinler. Evlenmek için birini arıyorum bulamıyorum, kadınlara maaş verilmiş kadınlar evlenmek istemiyor” diye konuştu

Haber: Ahmet Durmuş / İbrahim Çakmak

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat
Vedat - 9 ay Önce

Dayı haklı vAllah doğru diyor bence kaldırılsın

yudum
yudum - 9 ay Önce

siz de suriyeli alın bir sürü dul var yeter eski kocamızdan bıktık yeni koca istemiyoruz

SIRADAKİ HABER