1 Mayıs’ta Kazada Ölenler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları için Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya giden işçileri taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı.

1 Mayıs’ta Kazada Ölenler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Cuma namazının ardından Balıklıgöl yerleşkesinde bir araya gelen Hak-İş ve Memur-Sen üyeleri ile çok sayıda vatandaş, kazada yaşamını yitirenler için dua etti.

Özbüro İş Sendikası Genel Başkanı Baki Gülbaba, Hak-İş İl Başkanı Selim Gülsatar ile Memur-Sen İl Başkanı İbrahim Coşkun'un da yer aldığı gruptakiler, daha sonra kazada ölen Şükran Entemiz, Melike Uysal, Onur Yay, Havva Ağca ve Gazel Kısaca için gıyabi cenaze namazı kıldı.

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden önceki gün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılmak üzere Şanlıurfa'ya giden işçileri taşıyan midibüsün bir otomobil ve bariyerlere çarparak devrilmesi sonucu 5 kişi ölmüş, aralarında çocukların da bulunduğu 13 kişi yaralanmıştı.

AA

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
SHOW A GEREK YOK
SHOW A GEREK YOK - 8 ay Önce

LA BABO SAYIN BELEDİYEDEKİ YETKİLİLER MADEM O KADAR DÜŞÜNCELİSİNİZ NEDEN KENDİ ÇALIŞANLARINIZIN HAKKINI YİYORSUNUZ...ÖRNEĞİN ;BELSAN ÇALIŞAN ŞOFÖRLERİNİN MESELA...

Firat
Firat @SHOW A GEREK YOK - 8 ay Önce

Belediye personeli degilsin şirket elemanisin git patronuna soyle

SIRADAKİ HABER