Urfa’nın kaderinde bu var!

Milyonlarca lira harcanarak Şanlıurfa’ya kazandırılan Eğitim ve Araştırma Hastanesini Türkiye’de tek kantinsiz Hastane olma özelliğine sahip olması hastaneye gelenlerin tepkisini toplama devam ediyor.

Urfa’nın kaderinde bu var!
URFA’NIN KADERİNDE BU VAR!

  Şanlıurfa’nın kaderindenmiş gibi görülen bir iş yapılırken bir işinde aksaması ya da olmaması durumu devam ediyor. Örnek olarak ise Milyonlarca liranın harcanarak kente kazandırıldığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir kantinin olmaması hastaneye gelen ve hastanede yatarak tedavi olan vatandaşların mağdur olmasına neden oluyor.

HASTA VE HASTA YAKINLARI MAĞDUR EDİLİYOR

Uzaklığı ile zaten ulaşım konusunda sıkıntı yaşan vatandaşlar, söz konusu Hastaneye gelirken yanlarında şişeler ile su veya hastalarının ihtiyaçlarını dışardan getirmek zorunda kalıyor. Milyonların harcandığı güzelim hastanede bu kantin eksikliği aylardır devam ederken Kantin ihalelerinde bazı sorunların olması iddia edilerek aksadığı öğrenildi.

KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ İHTİYACI DAHA ÇOK ARTTIRIYOR

Kent merkezinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin söz konusu Eğitim ve Araştırma Hastanesine taşınmasıyla kantin ihtiyacının daha çok arttığı gözle rahat bir şekilde görülürken vatandaşlar, mağduriyetlerinin en kısa sürede giderilmesi için yetkilere çağrıda bulundu.
 
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER