Şanlıurfa’da Flaş Atamalar!

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş tarafından, Şanlıurfa'da sağlık sistemi ve hizmetine yön verecek isimleri belirledi.

Şanlıurfa’da Flaş Atamalar!

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı il merkezinde bulunan Eyyübiye Eğitim Araştırma hastanesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Balıklıgöl Devlet hastanelerinde görev değişiklikleri oldu.

Buna göre; Balıklıgöl Devlet Hastanesine Vekalet eden Dr.Eyüp Şelli’nin asaleten ataması yapıldı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi; Uzun zamandır boş olan ve vekalet ile yönetilen hastanede Anestezi Bölüm Hocası Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kaya atandı.

Edinilen bilgiye göre Ceylanpınar Devlet hastanesine de başhekim ataması gerçekleşmiştir.

Aynı zamanda il merkezinde bulunan hastanelerde ki idarecilerde de görev değişikliğine gidildi. Halk Sağlığı Başkanlığına, Harran Üniversitesi Çocuk Hastalıkları Anabilim dalı hocalarından Dr. Öğr. Üyesi. Abdullah Solmaz atandı.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş yaptığı açıklamada; Şanlıurfa konum itibariyle önemli bir yerde. Her geçen gün gelişen ve hızla büyüyen modern bir ilimiz. Şu ana kadar hastanelerimizde görev yapan hastane idarecilerimize teşekkürlerimi iletirim. Yeni atanan başhekim ve yöneticilerin sağlık alanında bize fayda sağlayacak özverili çalışmalarından dolayı mutlu olduğunu belirten Doç.Dr. ERKUŞ Başarılar dileyerek, ilimize hayırlı olsun, dileklerini ilettiler.

Doç.Dr. Erkuş;  Şanlıurfa’da yaşayan insanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden daha önemli. Ben ve tüm çalışma arkadaşlarım Şanlıurfa’da sağlık hizmetlerinde güzel işler yapmak istiyoruz. Halkımıza sağlık alanında en iyi hizmeti sunmaya gayret edeceğiz. Şanlıurfa halkı hizmetin en iyisine layıktır."

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kab-an
Kab-an - 5 ay Önce

Yorumlarda bazı arkadaşların halk sağlık müdürlüğünü iyi tanıdığı ve oradan tsm ye kovulduğunu anlayabiliyoruz. Hakan rumuz.

Serdar polat
Serdar polat - 5 ay Önce

Bu atama yaptığınız kişiler uzmanlıklarını hangi okulda okuduklarını ve şu an neye hizmet ettiklerini bilerek mi atama yaptınız sayin müdürüm

Hakan Han a cevap
Hakan Han a cevap - 5 ay Önce

Sen halk sağlığı müdürlüğünden kovulup eyyübiye tsm ye giden personel sin ,

Hakan han
Hakan han - 5 ay Önce

sayın müdür bey halk saglıgında bütün yöneticileri degiştirmenizi de bekliyoruz odalarında uyuyan şube müdürü odasından çıkmayan başkan istemiyoruz tebrik ederim şanlıurfa adına tşk ederim iyi çalışmalar dilerim

Vatandaşa cvp
Vatandaşa cvp - 5 ay Önce

Rumuzunu değişip, halk sağlığında şerefi ile bugüne kadar güvenlik konusunda zerre sıkıntı olmayan kurumun güvenliğine, güvenlik olarak çalışıyorum diyerek(yalan söyleyerek) utanmadan iftira atıyorsun. Belki sen geri gelmek isteyen zavallı birisin.

vatandaşa cvp
vatandaşa cvp @Vatandaşa cvp - 5 ay Önce

bende iftira atma diyorum.sen güvenlik görevlisi gibi kendini gösterip,güvenliği hedef yapıyorsun. ha bu demek değildir ki yazdıkların kaale alınacak. sadece çamur at izi kalsın hesabı senin ki.eğer sen orada güvenlik isen ben ne olayım ama değilsen oc sun

Vatandaş tan cevap
Vatandaş tan cevap @Vatandaşa cvp - 5 ay Önce

Ben burda sayın il saglık müdürüne seslendim senin neden zoruna gittiki kardeş cevap yazıyorsun ben müdürümüze diyorumki arkadaşlarım çalışmıyor gelsin denetlesin bizi hastanelere sevk etsin işimize gücümüze bakmıyoruz sende biliyorsun rahatlık bize batıyor iş lazım bize iş bizi denetleyen amir lazım yoksa zıvandan çıkıyoruz dogru degilmi

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 5 ay Önce

Şu sendikacılara görev vermeyin. İhale işlerinden uzak tutun. Bazıları biçerdöver gibi para biçiyor... Bilginize....

Murat akkuş
Murat akkuş - 5 ay Önce

O atama yaptığınız doktorları bence ıyi araştırıp yapsaydınız.

Cengiz bey
Cengiz bey - 5 ay Önce

Müdür bey Sayın Cumhurbaşkanımız inlerine iniyor siz galiba bilmeden şanlıurfa ilinin sağlık sektöründe yanlış atamalar yapıyorsunuz bas tacı yapıyorsunuz lütfen atamalarinizi bi daha gözden geçirin


SIRADAKİ HABER