Limonla Bembeyaz Bir Cilt

Limon kullanarak esmerleşen cildinizi bembeyaz yapmak mümkün. Yapılan araştırmalara göre limonun birçok özeliği ortaya çıkmıştı. Yeni çıkan bir özeliğe göre esmerleşen cildinize limon sürdüğünüz takdirde cildiniz beyazlaşıyor.

Limonla Bembeyaz Bir Cilt

Sofralarımızın vazgeçilmezi olan limon bakteri önleyici bir özeliğe sahip olduğu gibi koku giderici özeliğine de sahip. Yeni yapılan bir araştırmaya göre limonun vücudu beyazlattığı ortaya çıktı

Esmerleşen ve cildinde leke bulunan kişiler, evde limonla yapacakları bir bakımla cilt rengini 2 ton açmak mümkün. Limonu kabuğuyla birlikte rendeleyin. Ardından yüzünüze, boynunuza, kollarınıza sürün. 2-3 saat yeterli ama isterseniz gün boyu da kalabilir. Bunu birkaç gün üst üste uyguladığınızda, rengin açıldığını göreceksiniz. Limon aynı zamanda tabii bir koku gidericidir. Bütün istenmeyen kokuları bertaraf eder. Her gün deodorant yerine limon sürmek, ter kokusunu önleyecektir. Limon sürenler, asit özeliği olan limonun yakma özeliğinden yakınmaması gerektiği de söylemek isteriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER