Kebap yiyerek 2 ayda 20 kilo verdi

Şanlıurfa’da yaşayan Koray Güney 2 ay 20 kilo verdi.

Kebap yiyerek 2 ayda 20 kilo verdi

Fizyo-mir Sağlıklı Yaşam Merkezi ile tanışan Koray Güney 2 aylık bir sürede 20 kilo vermeyi başardı. Güney Şanlıurfa’nın lezzetlerinden mahrum kalmadan zayıfladı.

Yapılan ilaçsız ve yan etkisiz tedavi yöntemi akupunktur ile 2 ayda 20 kilo vermeyi başaran Koray Güney Fizyo-mir’e teşekkür ederek; “ Ben yıllardır kilo problemi yaşıyordum. Yaşadığım kilo problemi nedeniyle midemde yanma, bacak kaslarımda kramplar oluşuyordu. Bu nedenle kendimi ağır hissediyordum ve güçten düşüyordum. Birkaç kez akupunkturu duymuştum fakat deneme fırsatım olmamıştı. Son olarak bir arkadaşımın Fizyo-mir’de 27 kilo verdiğini görünce bu tedaviyi yaptırma kararı aldım. 2 ay önce başladığım tedavi sonucunda bende 20 kilo verdim. Seanslarıma devam ederek ideal kilomu yakalamak istiyorum. Ayrıca bu tedavi sırasında akupunktur tokluk hissi verdiğinden kararında yemeklerimi yedim. Kebap lezzetinden de mahrum kalmadım” dedi.

AKUPUNKTUR ORUCU BOZAR MI?

Akupunkturda en fazla merak edilen konulardan biride yaklaşan Ramazan ayında tutulacak olan orucu bozup bozmadığıdır.

Bu tedavi yönteminde ilaç kullanılmaması ve vücuda herhangi bir ilacın enjekte edilmemesi nedeniyle tutulan oruç tehlikeye girmiyor.

Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres: Atatürk Bulvarı (Eski 11 Nisan Stadyumu Karşısı) Aksoy Apt. Kat 1 No: 4

İletişim Tel: 0 414 316 33 11 - 0 545 534 50 59

Web: www.fizyomir.com

Sosyal Medya: fb.com/fizyomir

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2016, 11:35
SIRADAKİ HABER