Çocuk hastanesinden örnek davranış

Şanlıurfa’da Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tedavi gören lösemi hastası çocukların moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak amacıyla düzenlenen çocuk şenliğinde hasta çocuklar gönüllerince eğlendiler.

 Umut DELİ

Şanlıurfa’da Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tedavi gören lösemi hastası çocukların moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak amacıyla düzenlenen çocuk şenliğinde hasta çocuklar gönüllerince eğlendiler.

 Şanlıurfa’da Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tedavileri devam eden Lösemi hastası çocukların moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak amacıyla çocuk şenliği düzenlendi. İsmet Paşa İlk Okulu öğrencilerinin de katıldığı etkinlikte öğrenciler yanlarında getirdikleri oyuncak ve kitapları hasta çocuklara hediye etti. Çizgi film karakterlerinin kostümlerini giyen görevliler çocukların arasına girerek oyun oynadı. Oyuncak ve kitapların dağıtıldığı etkinlikte lösemili çocuklar çalınan müzik eşliğinde hemşirelerle birlikte oyun oynayarak gönüllerince eğlendi.

Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, Hastanemizde yatan hastalarımızın tedavi koşullarında en önemlisi moraldir. Bizde yatan hastaların bir an hastalıklarını unutup moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Öğrenciler de çocukları ziyaret ederek oyuncak ve çeşitli hediyeler verdiler. Çocuklarımızın yüzlerini güldürdük ve mutlu olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karahanlı
Karahanlı - 4 yıl Önce

Özel Osm Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Özel Reşha Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
ßazı Öğrencilerii Orda Olan Öğrencileri Gevşeklerrr :D

:D Lan Gerizekalılar Siz Sağlıkçısınız Palyanço Olmuşsunuz Lann :D
ßeyninizii Skm ßenn Sizinn

:D :D :D

Aferinn Dewamm Dewammm :D


Rezill oğluuu rezillerrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D :D : D:D

Allahh Kimseyii Salak Etmesin

ORda işiniz bittiyse Zahmet olucakk size yakın Bizim mahalleyede gelsenize bizim çocuklarıı eğlendirin biraz
ßağlarßaşında kardeşlerimiizi gelip eğlendirin birazz

SIRADAKİ HABER