Annesi Emzirmeyi Reddediyor!

Uzaylılara benzediği için annesinin emzirmeyi kabul etmediği bebek, Hindu tanrısının ruhunun bebeğin vücuduna girdiğini iddia eden köylülerin akınına uğruyor.

Annesi Emzirmeyi Reddediyor!

Hindistan'da sıra dışı görünümlü bebek ülkeyi adeta kasıp kavurdu. Nadir bulunan bir hastalık nedeniyle küçük kafaya ve büyük gözlere sahip bebek, ülkenin ruhani lideri Buda'ya benzetilmesiyle geniş yankı uyandırdı. Annesinin bile emzirmekte çekindiği bebeği görmek için köylüler sıraya dizildi. Doktorlar, çocuğun uzun süre yaşayamayacağını belirtiyor.

NADİR BİR HASTALIĞA SAHİP

Pazartesi günü doğum yapan 35 yaşındaki anne çocuğu kucağına alınca şok geçirdi. Çünkü çocuğun kafası çok küçük ve gözleri çok büyüktü. Doktorlar çocukta anne karnında iken 'genetik palyaço' hastalığının geliştiğini ve bazı organların gelişimini tamamlamadan çocuğun dünyaya geldiğini belirtti.

TANRILARIN RUHU ÇOCUĞUN İÇİNDE SANILIYOR

Tanrılarının ruhunun çocuğun bedenine girdiğine inanan köylüler, annenin evine akın etti. Özellikle çocuğun Hindu inancında kutsal kabul edilen Buda'ya ve reenkarnasyon tanrısı kabul edilen Haruman'a benzemesi ülkede büyük ses getirdi.


ANNE ÇOCUĞU KABULLENEMEDİ

Daha önceki çocukları sağlıklı olan anne, uzaylılara benzeyen bir çocuk dünyaya getirdiğine inanamadığını ve çocuğu ilk gördüğünde doğumu yapan hemşireye, "Çocuğu gözümün önünden al" dediğini söyledi.

UZUN SÜRE YAŞAYAMAYACAK

Doktorlar çocuğun çok uzun süre yaşayamayacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER