“4 seansta bel fıtığından kurtuldum”

Şanlıurfalılara uzun süredir hizmet eden Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi Urfalıları sağlığına kavuşturmaya devam ediyor.

Birçok hastalığa şifa olan yöntemlerle Bel ve Boyun fıtığının tedavisini yapan Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi sizleri bel ve boyun fıtığınızdan kurtarıyor. Şanlıurfa’nın yanı sıra bölgedeki bel ve boyun hastaları da Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezine gelerek kısa bir sürede ağrılarından kurtuluyor.

4 seansta bel fıtığı hastalığından kurtulduğunu dile getiren Rabia Sönmez; “Benim 5 yıldır bel fıtığı hastalığım vardı. Hastalığım ağır ağrılara neden oluyordu. Kaç doktora gittiysem sürekli ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı. Bende ameliyattan önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Fizyo-Mir’i internetten araştırdım ve manuel terapi yaptıklarını gördüm. Ondan sonra geldim İsmail Bey sağ olsun yardımcı oldu. 2 seansta ağrılarım tamamıyla bitti, 4 seanstan sonra ise bel fıtığı rahatsızlıklarım tamamıyla bitti. Şuanda gayet iyiyim ve normal yaşantıma döndüğüm için mutuyum teşekkür ederim”

Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres: Atatürk Bulvarı (Eski 11 Nisan Stadyumu Karşısı) Aksoy Apt. Kat 1 No: 4

İletişim Tel: 0 414 316 33 11 - 0 545 534 50 59

Web: www.fizyomir.com

Sosyal Medya: fb.com/fizyomir

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 15:00
SIRADAKİ HABER