Öne Çıkanlar Rifat Hisarcıklıoğlu Germuş Köyü öğrenci yurdu motorin Haliliye Belediyesinden 169 muhtara Bilgisayar Türksat
banner54

“4 seansta bel fıtığından kurtuldum”

Birçok hastalığa şifa olan yöntemlerle Bel ve Boyun fıtığının tedavisini yapan Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi sizleri bel ve boyun fıtığınızdan kurtarıyor. Şanlıurfa’nın yanı sıra bölgedeki bel ve boyun hastaları da Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezine gelerek kısa bir sürede ağrılarından kurtuluyor.

4 seansta bel fıtığı hastalığından kurtulduğunu dile getiren Rabia Sönmez; “Benim 5 yıldır bel fıtığı hastalığım vardı. Hastalığım ağır ağrılara neden oluyordu. Kaç doktora gittiysem sürekli ameliyat olmam gerektiğini söylüyorlardı. Bende ameliyattan önce arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Fizyo-Mir’i internetten araştırdım ve manuel terapi yaptıklarını gördüm. Ondan sonra geldim İsmail Bey sağ olsun yardımcı oldu. 2 seansta ağrılarım tamamıyla bitti, 4 seanstan sonra ise bel fıtığı rahatsızlıklarım tamamıyla bitti. Şuanda gayet iyiyim ve normal yaşantıma döndüğüm için mutuyum teşekkür ederim”

Fizyo-Mir Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres: Atatürk Bulvarı (Eski 11 Nisan Stadyumu Karşısı) Aksoy Apt. Kat 1 No: 4

İletişim Tel: 0 414 316 33 11 - 0 545 534 50 59

Web: www.fizyomir.com

Sosyal Medya: fb.com/fizyomir

HABERLER