Ş URFA BÜYÜKŞEHİR ÖZÜNE DÖNDÜ

Bölgesel amatör liginde mücadele eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor özüne döndü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor'un yeni yönetiminin almış olduğu kararla daha önce ki yıllarda olduğu gibi 2019-2020 futbol sezonunda Şanlıurfalı gençlerden kurulu bir takım ile bölgesel amatör liginde mücadele edecek olan büyükşehir Belediyespor Urfalı gençleri seçmelere davet etti.

Önceki gün Şutim spor kompleksinde başlayan seçmelere Urfalı gençler yoğun ilgi gösterirken A. Takım bünyesine katmak için Bütün teknik heyet genç yetenekleri dikkatlice izledi. Seçmeler cuma ve cumartesi gününe kadar devam edileceği belirtildi.

KOCA ÇİNAR ÇÜRÜMEYE DEVAM EDİYOR

Şanlıurfaspor’un kamp yaptığı yaptığı otelde hacizler gelmeye devam ediyor. Son gelen idaalara göre futbolcular otelden her an atılabilir ve dağılabilir bilgileri gelmeye devam ediyor. Ne yazık ki güvendiğimiz dağlarda kar yağdı. Maalesef Şanlıurfaspor yönetimi yapancılara ödeme yapmadığı için sezona -6 puanla başlaması bardağı taşıran son damla oldu.

CANLIKA SİNOP 1868 SPORDA

Bu sezon Bölgesel amatör liginde mücadele edecek olan Sinop boyabat 1868 spor kulübü tecrübeli ön libero Adnan Canlıka’yı kadrosuna kattı. Daha önce ki yıllarda Şanlıurfaspor, Gazişehir Gaziantepspor, Giresunspor, Kahramanmaraşspor gibi takımların formasını başarıyla taşıyan tecrübeli futbolcu son olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesporun formasını giyen ve Şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Adnan Canlıka. Şampiyonluk için yeni bir kadro oluşturan Sinop boyabat 1868 spor tecrübeli ön liberoyu kadrosuna katarak gücüne güç kattı.

Boyabat 1868 spor kulübünün yapmış olduğu açıklamada. Adnan Canlıka gibi Türkiye’nin bir çok takımın formasını başarıyla taşımış bir futbolcunun ailemize katılması bizleri çok mutlu etmiştir.

Bu yıl hedefimiz olan 3.lig yolunda takıma çok katkı yapacağına inanıyoruz her iki tarafa hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

YORUM EKLE