Seçimden Sonra İYİ Parti Kalmayacak

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "İYİ Parti neden kuruldu? Güya MHP'den daha milliyetçi olacaktı ama CHP'nin küçük ortağı oldu. MHP'yi, Bahçeli'yi kandıramadılar, içlerinden bir grubu kandırıp bir operasyon yaptılar fakat seçimden sonra İYİ Parti kalmayacak, parti içi rahatsız." dedi.

Seçimden Sonra İYİ Parti Kalmayacak

AK Parti Ezine İlçe Başkanlığınca Camirkebir Mahallesi'nde düzenlenen mitinge katılan Turan, burada yaptığı konuşmada, CHP'nin 40 yıldan bu yana seçimlerde belirli bir düzeyi geçemediğini söyledi.

Bülent Turan, CHP'nin oyunu artırmak gibi bir derdinin olmadığını vurgulayarak, "İYİ Parti niye var, neden kuruldu? Güya MHP'den daha milliyetçi olacaktı ama CHP'nin küçük ortağı oldu. MHP'yi, Bahçeli'yi kandıramadılar, içlerinden bir grubu kandırıp bir operasyon yaptılar fakat seçimden sonra İYİ Parti kalmayacak, parti içi rahatsız. Ne olduğu belli olmayan bir parti. Oy verirken o yüzden dikkat edeceğiz. Biz, kendimize oy vereceğiz." diye konuştu.

31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yapan Turan, seçim sonuçlarının tüm dünyadan takip edileceğini, AK Parti'nin oy oranının düşmesi durumunda Türkiye düşmanı olan herkesin bu duruma sevineceğini belirtti.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın beka sorunundan bahsetmesinin boş yere olmadığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Biz beka sorunu derken, ne Devlet Bahçeli ne de sayın Recep Tayyip Erdoğan bunu ezbere söylemiyor. İnandığımız için söylüyoruz. Önümüzdeki 5 yıl boyunca Suriye politikamızda, Afrin operasyonumuzda, Irak, Mısır, S-400 meselesinde Erdoğan'ın eli güçlü olsun istiyoruz. Halk desteği olmayan bir Erdoğan o masaya oturduğunda kim güçlü olduğunu söyleyebilir? Biz diyoruz ki madem 5 sene Erdoğan Cumhurbaşkanı, AK Parti iktidarda, o zaman bırakın da 5 sene güçlü olsun."

Mitinge, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ile parti il yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

AA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat k.kecili
Ferhat k.kecili - 8 ay Önce

Anlamiyorum nasil ülke. Olduk sizi eleştirenler yok. Olucak bu. Nasil siyaset siz önce işinize bakin ekonomi. Çöktü 500. Milyar dolar

BİŞEY ÇIKMAZ
BİŞEY ÇIKMAZ - 8 ay Önce

MHP DİYORSUNUZ YA BAHÇELİNİN GÜZELİM PARTİYİ NE HALE GETİRDİĞİ AŞİKAR.GEÇMİŞİN İKTİDAR PARTİSİ MHP SON ZAMANLARDA BARAJ DERDİNE KADAR DÜŞTÜ MALESEF,ÜSTELİK SAYIN BAHÇELİ SIRF KENDİ KOLTUĞUNU SAĞLAMA ALMAK İÇİN ,PARTİ İÇİNDEKİ MUHALEFETİ BİTİRMEK İÇİN AKP İLE ANLAŞTI.VATAN MİLLET NUTUKLARI ATIYOR AMA TOPLASAN PARMAK SAYISI KADAR DOĞU VE GÜNEYDOĞUYA GİTMEMİŞTİR.SONRADA VAY EFENDİM BEKA MIŞ TA NEYMİŞ,BIRAKIN BU İŞLERİ LÜTFEN...

cemal h
cemal h - 8 ay Önce

bir siz dürütsünüz öylemi.herkes sahtekar herkes hain.peki siz nesiniz.fetonun yatak arkadaşı değilmisiniz.

SIRADAKİ HABER