MHP 402 Adayını Açıkladı

MHP, Mart Yerel Seçimlerinde Yer Alacak 402 Adayını Daha Açıkladı. Açıklanan İsimler Arasında 15 İlin Belediye Başkan Adayı Da Var.

MHP 402 Adayını Açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz Yaptığı Yazılı Açıklama İle 15'i İl Olmak Üzere Mhp’nin 402 Belediye Başkan Adayını Duyurdu.

İşte O Liste:

1    Adıyaman  İl   Rıfat Erdem

2    Ağrı   İl Servet Al

3    Artvin   İl    Mustafa Polat

4    Bolu     İl    İbrahim Doğan

5    Hakkari         İl    Nevzat Doğan

6    Muş             İl    Şerefettin Yatci

7    Siirt              İl    Muzaffer Furat

8    Sinop              İl    Hasan Demir

9    Tokat              İl    Adnan Özmen

10    Tunceli              İl    Mücella Saler

11    Uşak              İl    Muhammet Fatih Erdoğan

12    Batman              İl    Hayrettin Bektaş

13    Şırnak              İl    Bahar Cavlak

14    Kilis              İl    Ömer Yabancı

15    Düzce              İl    Erdoğan Bıyık

16    Adıyaman    Besni         İlçe    Kenan Polat

17    Adıyaman    Çelikhan         İlçe    Abdurrahman Yaylagül

18    Adıyaman    Gölbaşı         İlçe    Kamber Öztürk

19    Adıyaman    Kahta         İlçe    Sıraç Aslan

20    Adıyaman    Samsat         İlçe    Sadık Öztürk

21    Adıyaman    Sincik         İlçe    Ahmet Genciz

22    Adıyaman    Tut         İlçe    Hasan Şahan

23    Afyonkarahisar    Çobanlar         İlçe    Ali Sarıtaş

24    Afyonkarahisar    Hocalar         İlçe    Doğan Demir

25    Afyonkarahisar    İscehisar         İlçe    Bahtiyar Aşkın

26    Afyonkarahisar    Sultandağı         İlçe    Tacettin Damlarkaya

27    Afyonkarahisar    Şuhut         İlçe    İbrahlim Yıldız

28    Ağrı    Diyadin         İlçe    Ahmet Şimşek

29    Ağrı    Doğubayazıt         İlçe    Feyyaz Bilen

30    Ağrı    Eleşkirt         İlçe    Mehmet Fatih Yerlikaya

31    Ağrı    Hamur         İlçe    Yakup Güner

32    Ağrı    Patnos         İlçe    Aydın Şimşek

33    Ağrı    Taşlıçay         İlçe    Sinan Aydemir

34    Ağrı    Tutak         İlçe    Coşkun Akbaba

35    Amasya    Göynücek         İlçe    Kadir Fatih Erdoğan

36    Amasya    Gümüşhacıköy         İlçe    Adnan Torun

37    Amasya    Suluova         İlçe    Yaşar Tancı

38    Artvin    Murgul         İlçe    Hakan İnan

39    Artvin    Şavşat         İlçe    Taner Akgümüş

40    Artvin    Yusufeli         İlçe    Erdal Demirci

41    Bingöl    Adaklı         İlçe    Erdal Almalı

42    Bitlis    Güroymak         İlçe    Hakan Azbay

43    Bitlis    Hizan         İlçe    Ramazan Şimşek

44    Bitlis    Mutki         İlçe    Doğan Uyanık

45    Bolu    Dörtdivan         İlçe    Durmuş Ünal

46    Bolu    Gerede         İlçe    Ramazan Güler

47    Bolu    Göynük         İlçe    Ahmet Çankaya

48    Bolu    Mengen         İlçe    Ali Budak

49    Bolu    Seben         İlçe    Hakan Cankurtaran

50    Burdur    Ağlasun         İlçe    Mehmet Turgut

51    Burdur    Çavdır         İlçe    Süleyman Kayacan

52    Çanakkale    Bayramiç         İlçe    Şuayip Başaran

53    Çanakkale    Biga         İlçe    Enver Koç

54    Çanakkale    Eceabat         İlçe    Engin Derse

55    Çanakkale    Ezine         İlçe    Ali Tevfik Aytimurer

56    Çanakkale    Gökçeada         İlçe    Ertan Erdoğan

57    Çanakkale    Lapseki         İlçe    Adem Balta

58    Çanakkale    Yenice         İlçe    Levent Akyol

59    Çankırı    Atkaracalar         İlçe    Aliraza Küçükkutlu

60    Çankırı    Çerkeş         İlçe    Hüseyin Erdoğan

61    Çankırı    Korgun         İlçe    Hasan Hüseyin Kozan

62    Çankırı    Kurşunlu         İlçe    Hüdai Hamdi Büyükpoyraz

63    Çankırı    Orta         İlçe    Yunus Yarımkaya

64    Çankırı    Yapraklı         İlçe    Ömer Güngör

65    Çorum    Alaca         İlçe    Sacit Kağızman

66    Çorum    Boğazkale         İlçe    Mesut Ocaklı

67    Çorum    İskilip         İlçe    Ali Sülük

68    Çorum    Kargı         İlçe    Recep Bolpaça

69    Çorum    Oğuzlar         İlçe    Oğuz Hantal

70    Çorum    Ortaköy         İlçe    Necip Erdemirci

71    Çorum    Osmancık         İlçe    Ahmet Gelgör

72    Çorum    Sungurlu         İlçe    Şaban Köyhanoğlu

73    Çorum    Uğurludağ         İlçe    Cemal Sağır

74    Edirne    Keşan         İlçe    Hüseyin Yıldırım

75    Edirne    Meriç         İlçe    Mehmet Can Öztarak

76    Elazığ    Sivrice         İlçe    Turgay Gündoğan

77    Elazığ    Keban         İlçe    Ahmet Turan Özcan

78    Erzincan    İliç         İlçe    Hamza Buran

79    Erzincan    Kemaliye         İlçe    Mehmet Karaman

80    Erzincan    Üzümlü         İlçe    Şeref Oruç

81    Giresun    Eynesil         İlçe    Emre Kemal

82    Giresun    Güce         İlçe    Yüksel Geçgel

83    Giresun    Şebinkarahisar         İlçe    Murat Bölük

84    Giresun    Yağlıdere         İlçe    Yaşar İbiş

85    Gümüşhane    Kürtün         İlçe    Enver Şen

86    Hakkari    Derecik         İlçe    Erkan Kaya

87    Hakkari    Şemdinli         İlçe    Ahmet Aydın

88    Hakkari    Yüksekova         İlçe    Beyaz Tunç Oral

89    Isparta    Atabey         İlçe    Aziz Eraslan

90    Isparta    Gelendost         İlçe    Ömer Kolbaşı

91    Isparta    Senirkent         İlçe    Ali Kalay

92    Isparta    Uluborlu         İlçe    Ali İhsan Akar

93    İstanbul    Beşiktaş         İlçe    Serkan Toper

94    İstanbul    Maltepe         İlçe    Ahmet Baykan

95    İstanbul    Silivri         İlçe    Volkan Yılmaz

96    Kars    Akyaka         İlçe    Gürsoy Çapık

97    Kars    Digor         İlçe    Selçuk Balcı

98    Kars    Sarıkamış         İlçe    Harun Hayali

99    Kars    Selim         İlçe    Yusuf Yeke

100    Kars    Susuz         İlçe    Adem Can Daysal

101    Kastamonu    Abana         İlçe    Erhan Özgür

102    Kastamonu    Araç         İlçe    Fikri Yazan

103    Kastamonu    Azdavay         İlçe    Akif Özdemir

104    Kastamonu    Cide         İlçe    Ahmet Çakmak

105    Kastamonu    Çatalzeytin         İlçe    Ahmet Demir

106    Kastamonu    Daday         İlçe    Mehmet Kılıç

107    Kastamonu    Doğanyurt         İlçe    Hakkı Çolak

108    Kastamonu    Hanönü         İlçe    Hasan Basri Yücel

109    Kastamonu    Küre         İlçe    Serkan Sevinç

110    Kastamonu    Pınarbaşı         İlçe    Aslan Altuntaş

111    Kastamonu    Seydiler         İlçe    Mehmet Erdoğan

112    Kastamonu    Taşköprü         İlçe    Abdullah Çatal

113    Kastamonu    Tosya         İlçe    Volkan Kavaklıgil

114    Kırklareli    Babaeski         İlçe    Recep Özcan

115    Kırklareli    Kofçaz         İlçe    Aycan Elmaz

116    Kırklareli    Lüleburgaz         İlçe    Armağan Ayyıldız

117    Kırşehir    Boztepe         İlçe    Musa Ceylan

118    Kırşehir    Kaman         İlçe    Kenan Alvan

119    Kütahya    Emet         İlçe    Halil Tuna

120    Kütahya    Tavşanlı         İlçe    Kazım Bayram

121    Muş    Bulanık         İlçe    İzzet Akgöl

122    Muş    Hasköy         İlçe    Cemal Orbay

123    Muş    Korkut         İlçe    Enes Yumlu

124    Muş    Malazgirt         İlçe    Celal Şahin Tekin

125    Muş    Varto         İlçe    Sulhattin Karakurt

126    Nevşehir    Gülşehir         İlçe    Şengezer Kürk

127    Nevşehir    Hacıbektaş         İlçe    Çağdaş Ozan Güneş

128    Niğde    Altunhisar         İlçe    Vedat Kirazcı

129    Niğde    Bor         İlçe    Mustafa Tecimer

130    Niğde    Çamardı         İlçe    Mehmet Alakuş

131    Rize    Pazar         İlçe    Gülşah Bilaloğulları

132    Siirt    Baykan         İlçe    Hasan Söyüncü

133    Siirt    Eruh         İlçe    Bayram Demir

134    Siirt    Kurtalan         İlçe    Bedirhan Lale

135    Siirt    Pervari         İlçe    Mehmet Sait Kandemir

136    Siirt    Şirvan         İlçe    Deniz Cellek

137    Siirt    Tillo         İlçe    Fatih Atun

138    Sinop    Ayancık         İlçe    Özay Çetin

139    Sinop    Boyabat         İlçe    Şükrü Kaya

140    Sinop    Dikmen         İlçe    Vedat Dağlı

141    Sinop    Durağan         İlçe    Fehmi Dalkılıç

142    Sinop    Erfelek         İlçe    Abdurrahman Gülen

143    Sinop    Gerze         İlçe    Kerim Ulusoy

144    Sinop    Saraydüzü         İlçe    İbrahim Kanber

145    Sivas    Akıncılar         İlçe    Murat Sevinç

146    Sivas    Ulaş         İlçe    Turan İlbey

147    Sivas    Yıldızeli         İlçe    Ozan Ercan

148    Sivas    Zara         İlçe    Fatih Çelik

149    Tokat    Almus         İlçe    Bekir Özer

150    Tokat    Artova         İlçe    Mahmut Gülhan

151    Tokat    Başçiftlik         İlçe    Mustafa Öztürk

152    Tokat    Erbaa         İlçe    Ertuğrul Karagöl

153    Tokat    Niksar         İlçe    Duran Yadigar

154    Tokat    Reşadiye         İlçe    Mustafa Şahin

155    Tokat    Turhal         İlçe    Gökhan Bozkurt

156    Tunceli    Çemişgezek         İlçe    Hakan Gökalp

157    Tunceli    Hozat         İlçe    Züleyha Fırat Kuzu

158    Tunceli    Mazgirt         İlçe    Ayhan Yılmaz

159    Tunceli    Nazımiye         İlçe    Niyazi Korkmaz

160    Tunceli    Ovacık         İlçe    Haluk Suphi Gülkaya

161    Tunceli    Pertek         İlçe    Mehmet Ayhan

162    Tunceli    Pülümür         İlçe    Refiye Danış Erdem

163    Yozgat    Akdağmadeni         İlçe    Nezih Yalçın

164    Yozgat    Saraykent         İlçe    İdris Öğel

165    Yozgat    Sorgun         İlçe    Mustafa Erkut Ekinci

166    Yozgat    Şefaatli         İlçe    Ahmet Demirel

167    Zonguldak    Alaplı         İlçe    Ali Demir

168    Zonguldak    Çaycuma         İlçe    Haydar Oruç

169    Zonguldak    Devrek         İlçe    Ahmet Akdemir

170    Zonguldak    Gökçebey         İlçe    Adem Ayvacık

171    Zonguldak    Kdz.Ereğli         İlçe    Telat Şeker

172    Zonguldak    Kilimli         İlçe    Fatih Kaldırım

173    Zonguldak    Kozlu         İlçe    Murat Gülsever

174    Aksaray    Ağaçören         İlçe    Yaşar Bekleviç

175    Aksaray    Gülağaç         İlçe    Ahmet Singin

176    Aksaray    Güzelyurt         İlçe    Sadullah Er

177    Aksaray    Sarıyahşi         İlçe    İbrahim Kazancı

178    Aksaray    Sultanhanı         İlçe    Mehmet Çakır

179    Karaman    Ermenek         İlçe    Emel Öztürk

180    Karaman    Sarıveliler         İlçe    Hakan Çoşguner

181    Kırıkkale    Çelebi         İlçe    Yıldırım Ulaş

182    Batman    Beşiri         İlçe    Hamit Yıldız

183    Batman    Gercüş         İlçe    Yaşar Keskin

184    Batman    Hasankeyf         İlçe    Emine Yeşim Bil

185    Batman    Kozluk         İlçe    Sami Biçer

186    Batman    Sason         İlçe    Muhammed Fatih Açık

187    Şırnak    Beytüşşebap         İlçe    Hafize Ucar

188    Şırnak    Güçlükonak         İlçe    Doğan Nas

189    Şırnak    İdil         İlçe    Mehmet Ali Dağ

190    Şırnak    Silopi         İlçe    Doğan Ökten

191    Şırnak    Uludere         İlçe    Nazmi Akyürek

192    Bartın    Amasra         İlçe    Asım Soydan

193    Bartın    Ulus         İlçe    Sevgi Ünal

194    Ardahan    Çıldır         İlçe    Ozan Aktemur

195    Ardahan    Damal         İlçe    Tamer Tan

196    Ardahan    Hanak         İlçe    Toraman Hürişanoğlu

197    Ardahan    Posof         İlçe    Cevdet Demir

198    Iğdır    Aralık         İlçe    Cafer Akka

199    Yalova    Çınarcık         İlçe    Harun Yorulmaz

200    Yalova    Çiftlikköy         İlçe    İsa Yılmaz

201    Yalova    Termal         İlçe    Burak Sevengil

202    Karabük    Eflani         İlçe    Hüsnü Akın

203    Karabük    Eskipazar         İlçe    Hüseyin Dönmez

204    Karabük    Yenice         İlçe    Zeki Çaylı

205    Kilis    Elbeyli         İlçe    Suat Kemal Özkan

206    Kilis    Musabeyli         İlçe    İhsan Ölmez

207    Kilis    Polateli         İlçe    Hakkı Kılıç

208    Düzce    Gölyaka         İlçe    Murat Altındal

209    Adıyaman    Merkez    Kömür    Belde    Abdullah Özavci

210    Adıyaman    Merkez    Yaylakonak    Belde    Atilla Akan

211    Adıyaman    Besni    Kesmetepe    Belde    Emir Kılıç

212    Adıyaman    Besni    Köseceli    Belde    Aydın Orhan

213    Adıyaman    Besni    Suvarlı    Belde    Hasan Bozkaya

214    Adıyaman    Besni    Şambayat    Belde    Necati Demirel

215    Adıyaman    Çelikhan    Pınarbaşı    Belde    Burhan Ayaz

216    Adıyaman    Gölbaşı    Balkar    Belde    Mehmet Emin Şeker

217    Adıyaman    Gölbaşı    Belören    Belde    Enver Çiçek

218    Adıyaman    Gölbaşı    Harmanlı    Belde    Siyami Yıldırım

219    Adıyaman    Sincik    İnlice    Belde    Abubekir Ümürhan

220    Afyonkarahisar    Merkez    Beyyazı    Belde    Asım Altıntaş

221    Afyonkarahisar    Merkez    Kocatepe    Belde    Mustafa Çıngırak

222    Afyonkarahisar    Merkez    Çayırbağ    Belde    Ali Çalışır

223    Afyonkarahisar    Merkez    Değirmenayvalı    Belde    Erol Barutcu

224    Afyonkarahisar    Merkez    Erkmen    Belde    Muhammed Bayram

225    Afyonkarahisar    Merkez    Gebeceler    Belde    Cengiz Yaşar

226    Afyonkarahisar    Merkez    Nuribey    Belde    Abdullah Çakmak

227    Afyonkarahisar    Merkez    Salar    Belde    Gazi Avşar

228    Afyonkarahisar    Merkez    Susuz    Belde    İbrahim Işılak

229    Afyonkarahisar    Merkez    Sülümenli    Belde    Basri Üzümözü

230    Afyonkarahisar    Merkez    Sülün    Belde    Şükrü Bacak

231    Afyonkarahisar    Bolvadin    Özburun    Belde    Ahmet Erikçi

232    Afyonkarahisar    Çay    Karamıkkaracaören    Belde    Muhterem Algül

233    Afyonkarahisar    Çobanlar    Kocaöz    Belde    Musa Kamışçı

234    Afyonkarahisar    Dinar    Haydarlı    Belde    Feriyat Ateş

235    Afyonkarahisar    Dinar    Tatarlı    Belde    Bayram Kartal

236    Afyonkarahisar    Emirdağ    Gömü    Belde    Ramazan Eryıldız

237    Afyonkarahisar    İhsaniye    Döğer    Belde    Mehmet Demirel

238    Afyonkarahisar    İhsaniye    Gazlıgöl    Belde    Mustafa Güngör

239    Afyonkarahisar    İscehisar    Seydiler    Belde    Hasan Hüseyin Tokdemir

240    Afyonkarahisar    Sinanpaşa    Akören    Belde    Veysel Dayan

241    Afyonkarahisar    Sinanpaşa    Düzağaç    Belde    Hüseyin Işık

242    Afyonkarahisar    Sinanpaşa    Kılıçarslan    Belde    Halil Çelebi

243    Afyonkarahisar    Sinanpaşa    Serban    Belde    Vedat Köse

244    Afyonkarahisar    Sinanpaşa    Tınaztepe    Belde    İsmail Karagöz

245    Afyonkarahisar    Sultandağı    Yeşilçiftlik    Belde    Özkan Alkın

246    Ağrı    Eleşkirt    Tahir    Belde    Halis Dursun

247    Ağrı    Eleşkirt    Yayladüzü    Belde    Hakim Taşdemir

248    Ağrı    Eleşkirt    Yücekapı    Belde    Oğuzhan Murat

249    Ağrı    Patnos    Dedeli    Belde    Ahmet Işık

250    Bayburt    Merkez    Arpalı    Belde    Aydın Irmak

251    Bitlis    Merkez    Yolalan    Belde    Memduh Deniz

252    Bitlis    Adilcevaz    Aydınlar    Belde    Tekin Dursun

253    Bitlis    Ahlat    Ovakışla    Belde    İlhami Gökbulak

254    Bitlis    Güroymak    Gölbaşı    Belde    Etem Solmaz

255    Bitlis    Güroymak    Günkırı    Belde    Ömer Aylüçtarhan

256    Bitlis    Mutki    Kavakbaşı    Belde    Burak Gülek

257    Burdur    Çavdır    Söğüt    Belde    Ayhan Yurdasiper

258    Çanakkale    Merkez    Kepez    Belde    Serkan Ön

259    Çanakkale    Ayvacık    Küçükkuyu    Belde    Galip Demir

260    Çanakkale    Ezine    Geyikli    Belde    Doğan Labar

261    Çanakkale    Gelibolu    Evreşe    Belde    Fatih Erer

262    Çanakkale    Lapseki    Çardak    Belde    Mehmet Uyanık

263    Çanakkale    Lapseki    Umurbey    Belde    Aliye Ertopçu

264    Çanakkale    Yenice    Kalkım    Belde    Özgür Demirtaş

265    Çankırı    Atkaracalar    Çardaklı    Belde    Osman Çiğdem

266    Çankırı    Çerkeş    Saçak    Belde    İsa Yazıbaşı

267    Çankırı    Orta    Yaylakent    Belde    Murat Çavuş

268    Edirne    Keşan    Beğendik    Belde    Hüseyin Şentürk

269    Erzincan    Merkez    Çağlayan    Belde    Seyit Battal Tosun

270    Erzincan    Merkez    Mollaköy    Belde    Hüseyin Aytekin

271    Erzincan    Merkez    Yaylabaşı    Belde    Mustafa Canpolat

272    Erzincan    Üzümlü    Altınbaşak    Belde    Ömercan Karatepe

273    Giresun    Bulancak    Aydındere    Belde    Ömer Aydoğdu

274    Giresun    Bulancak    Kovanlık    Belde    Sefa Artul

275    Giresun    Görele    Çavuşlu    Belde    Enver Orkun Şen

276    Gümüşhane    Kelkit    Deredolu    Belde    Ökkeş Alkan

277    Gümüşhane    Kelkit    Ünlüpınar    Belde    Şerif Özer

278    Gümüşhane    Kürtün    Özkürtün    Belde    Yakup Turgut

279    Hakkari    Merkez    Durankaya    Belde    Hamit Altun

280    Isparta    Keçiborlu    Senir    Belde    Tayfun Borazancı

281    Isparta    Senirkent    Büyükkabaca    Belde    Mustafa Durmuş

282    Isparta    Yalvaç    Hüyüklü    Belde    Hasan Yıldız

283    Kars    Digor    Dağpınar    Belde    Atalay Tazegül

284    Kırklareli    Demirköy    İğneada    Belde    Murat Babat

285    Kırklareli    Vize    Kıyıköy    Belde    İsmail Gök

286    Kütahya    Gediz    Eskigediz    Belde    Mustafa Arslan

287    Kütahya    Simav    Akdağ    Belde    İsmail Yıldız

288    Kütahya    Simav    Güney    Belde    Ahmet Çavdar

289    Kütahya    Simav    Kuşu    Belde    Murat Güntaş

290    Kütahya    Simav    Naşa    Belde    Mehmet Özdemir

291    Kütahya    Tavşanlı    Balıköy    Belde    Ahmet Artun

292    Kütahya    Tavşanlı    Kuruçay    Belde    Serkan Aktaşlı

293    Kütahya    Tavşanlı    Tepecik    Belde    Ali Çakır

294    Kütahya    Tavşanlı    Tunçbilek    Belde    Mustafa Düzgün

295    Muş    Merkez    Karaağaçlı    Belde    Yakup Tolan

296    Muş    Merkez    Kırköy    Belde    Bilal Şahin

297    Muş    Merkez    Kızılağaç    Belde    Kenan Yiğit

298    Muş    Merkez    Konukbekler    Belde    Fatih Gündoğdu

299    Muş    Merkez    Serinova    Belde    Şah İsmail Yalınkılıç

300    Muş    Merkez    Sungu    Belde    Yaşar Tan

301    Muş    Merkez    Yaygın    Belde    Emrah Gözcü

302    Muş    Merkez    Yeşilova(Yağcılar)    Belde    İnan Yiğit

303    Muş    Bulanık    Elmakaya    Belde    Birkan Mamak

304    Muş    Bulanık    Erentepe    Belde    Abdurrahman Daşdemir

305    Muş    Bulanık    Rüstemgedik    Belde    Volkan Durmuş

306    Muş    Bulanık    Sarıpınar    Belde    Oktay Akdeniz

307    Muş    Bulanık    Uzgörür    Belde    Ünal Semerci

308    Muş    Bulanık    Yoncalı    Belde    Erdinç Polat

309    Muş    Hasköy    Düzkışla    Belde    Çetin Ongür

310    Muş    Korkut    Altınova    Belde    Emrah Söylemez

311    Muş    Malazgirt    Konakkuran    Belde    Ercan Demirelli

312    Nevşehir    Merkez    Çat    Belde    Nihat Çetin

313    Nevşehir    Merkez    Kavak    Belde    Feridun Bağcı

314    Nevşehir    Avanos    Çalış    Belde    İlhami Aslan

315    Nevşehir    Avanos    Kalaba    Belde    Ümit Köroğlu

316    Nevşehir    Avanos    Özkonak    Belde    Mustafa Ertürk

317    Niğde    Merkez    Değirmenli    Belde    Recep Dinçer

318    Niğde    Merkez    Dündarlı    Belde    İrfan Çıkan

319    Niğde    Merkez    Sazlıca     Belde    Cem Yılmaz

320    Niğde    Merkez    Yeşilgölcük    Belde    Ramazan Özden

321    Niğde    Altunhisar    Karakapı    Belde    Bayram Bozkuş

322    Niğde    Altunhisar    Keçikalesi    Belde    Lütfi Öztürk

323    Rize    Ardeşen    Tunca    Belde    Muhammet Çebi

324    Siirt    Merkez    Gökçebağ    Belde    Casım Balık

325    Siirt    Baykan    Atabağı    Belde    Burhan Canbulat

326    Siirt    Baykan    Veyselkarani    Belde    Abdullah Ayman

327    Siirt    Kurtalan    Kayabağlar    Belde    Hüseyin Pektaş

328    Sivas    Merkez    Yıldız    Belde    Mustafa Öztürk

329    Sivas    Yıldızeli    Güneykaya    Belde    Hasan Erçoban

330    Tokat    Merkez    Çamlıbel    Belde    Ufuk Er

331    Tokat    Merkez    Çat    Belde    Mustafa Çoşar

332    Tokat    Merkez    Emirseyit    Belde    Hüseyin Sağdıç

333    Tokat    Merkez    Güryıldız    Belde    Mustafa Özer

334    Tokat    Almus    Çevreli    Belde    Sadiertan Soysal

335    Tokat    Başçiftlik    Hatipli    Belde    Murat Cengiz

336    Tokat    Erbaa    Tanoba    Belde    Vural Özdemir

337    Tokat    Niksar    Gürçeşme    Belde    Şevket Yücel

338    Tokat    Niksar    Yolkonak    Belde    Süleyman Özgür

339    Tokat    Pazar    Üzümören    Belde    Ali Çağlar

340    Tokat    Reşadiye    Baydarlı    Belde    Sıtkı Karaca

341    Tunceli    Mazgirt    Akpazar    Belde    Mehmet Dağ

342    Yozgat    Akdağmadeni    Belekçihan    Belde    Fikret Kaçıral

343    Yozgat    Akdağmadeni    Oluközü    Belde    Hasan Aydınsoy

344    Yozgat    Akdağmadeni    Umutlu    Belde    Mehmet Ünal

345    Yozgat    Boğazlıyan    Yamaçlı    Belde    Musa Geçimli

346    Yozgat    Boğazlıyan    Yenipazar    Belde    Şaban San

347    Yozgat    Çayıralan    Konuklar    Belde    Erkan Şahan

348    Yozgat    Çekerek    Özükavak    Belde    Çetin Bayazit

349    Yozgat    Saraykent    Dedefakılı    Belde    İrfan Karabulut

350    Yozgat    Sarıkaya    Karayakup    Belde    Metin Karaman

351    Yozgat    Sorgun    Araplı    Belde    Adem Ertuğrul

352    Yozgat    Sorgun    Bahadın    Belde    Gökhan Özdemir

353    Yozgat    Sorgun    Eymir    Belde    Mustafa Katırancı

354    Yozgat    Sorgun    Doğankent    Belde    İbrahim Aygül

355    Yozgat    Kadışehri    Halıköy    Belde    Hüseyin Murat

356    Zonguldak    Merkez    Beycuma    Belde    Erdinç Bıçakçı

357    Zonguldak    Merkez    Elvanpazarcık    Belde    Erdem Akgöz

358    Zonguldak    Merkez    Karaman    Belde    Cevdet Aladağ

359    Zonguldak    Alaplı    Gümeli    Belde    Şinasi Bilgen

360    Zonguldak    Çaycuma    Filyos    Belde    Kıvanç Cankurt

361    Zonguldak    Çaycuma    Karapınar    Belde    İsa Yurtseven

362    Zonguldak    Çaycuma    Nebioğlu    Belde    Fatih Yıldırım

363    Zonguldak    Çaycuma    Perşembe    Belde    Semih Aydın

364    Zonguldak    Çaycuma    Saltukova    Belde    Ersin Aksoy

365    Zonguldak    Devrek    Çaydeğirmeni    Belde    Kerim Pilavcı

366    Zonguldak    Gökçebey    Bakacakkadı    Belde    Ramazan Aydemir

367    Zonguldak    Kdz.Ereğli    Gülüç    Belde    Atilla Tarık Semiz

368    Zonguldak    Kdz.Ereğli    Kandilli    Belde    Tuncay Aydın

369    Zonguldak    Kdz.Ereğli    Ormanlı    Belde    Tacettin Aldırmaz

370    Zonguldak    Kilimli    Çatalağzı    Belde    Yavuz Palabaş

371    Zonguldak    Kilimli    Gelik    Belde    Fahrettin Kavşur

372    Zonguldak    Kilimli    Muslu    Belde    Fatih Acar

373    Aksaray    Merkez    Bağlıkaya    Belde    Dursun Eser

374    Aksaray    Merkez    Helvadere    Belde    Arif Bellikli

375    Aksaray    Merkez    Sağlık    Belde    Hüseyin Mutlu

376    Aksaray    Merkez    Taşpınar    Belde    Ramazan Sevinç

377    Aksaray    Merkez    Yeşiltepe    Belde    Kadirhan Karaman

378    Aksaray    Gülağaç    Demirci    Belde    Ramazan Özer

379    Aksaray    Gülağaç    Saratlı    Belde    Bülent Kıyak

380    Karaman    Ermenek    Güneyyurt    Belde    Ahmet Arı

381    Karaman    Sarıveliler    Göktepe    Belde    Mehmet Yakın

382    Kırıkkale    Delice    Çerikli    Belde    Yaşar Balkaş

383    Batman    Merkez    Balpınar    Belde    Şahin Peyçi

384    Batman    Beşiri    İkiköprü    Belde    Veysel Demirsoy

385    Batman    Gercüş    Kayapınar    Belde    Zükrüllah Çelikal

386    Batman    Kozluk    Bekirhan    Belde    Okan Çetin

387    Batman    Sason    Yücebağ    Belde    Ahmet Halit Açık

388    Şırnak    Merkez    Kasrik    Belde    Celal Güngör

389    Şırnak    Güçlükonak    Fındık    Belde    Ahmet İlhan

390    Şırnak    İdil    Karalar    Belde    Nevaf Demirel

391    Şırnak    İdil    Sırtköy    Belde    Ahmet Yıldırım

392    Şırnak    Silopi    Çalışkan    Belde    Ayhan Kurtay

393    Şırnak    Silopi    Görümlü    Belde    Selim Ergin

394    Şırnak    Uludere    Hilal    Belde    Abdulaziz Benek

395    Şırnak    Uludere    Şenoba    Belde    Hasan Babat

396    Şırnak    Uludere    Uzungeçit    Belde    Kemal Bayram

397    Yalova    Altınova    Kaytazdere    Belde    Arslan Çevik

398    Yalova    Altınova    Subaşı    Belde    İsrafil Akbaş

399    Yalova    Çınarcık    Koru    Belde    Sedat Seçgin

400    Yalova    Çiftlikköy    Taşköprü    Belde    Murat Memiş

401    Düzce    Merkez    Beyköy    Belde    Orhan Arslan

402    Düzce    Merkez    Boğaziçi    Belde    İlyas Danış

MİLLİYET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER