PLAY-OFF FİNALLERİ BAŞLIYOR

Şanlıurfaspor ligi 5.sıra da bitirerek play-off kaldı rakip Fatih Karagümrük oldu ligin güçlü temsilcisi ile eşleşmemiz biraz moralleri bozsa da bir üst lige çıkmak için tüm takımları yenmez şart bu yüzden rakip kim olursa olsun eleye eleye final maçına kadar gelmemiz gerekiyor.

Şanlıurfaspor yönetimi bu maç öncesi de takıma öneme yapması gerekiyor geçen sene yine aynı tablo ile karşılaştık , ödemelerin yapılmamasından dolayı beklide bir üst lige çıkamadık takım olarak maçlara  konsantre olmamamız beklide bizi bir üst tura çıkaramamıştı umarım bu sezon bu hataya düşmeyiz ve gerekenler yapılır.

Takımın bu önemli maçta taraftara çok iş düşüyor bu senede tek sıkıntı maçların ramazan ayına gelmesi ve iftarı açtıktan sonra 1 saatlik süre kalmış olması sıkıntı gibi görüne bilir  ama bu takımı seviyorsak ona göre planlama yapılıp maç saatinde stadyumda yerimizi almamız gerekiyor.

Mülkü amirlerin de bu önemli maçta takımın yanında olması gerekiyor futbolcular bu maça konsantre olması için maç öncesi soyunma odasına gidip futbolcuların yayında olduklarını hissettirmeleri gerekiyor.

Benim düşüncem Fatih Karagümrük takımını elersek finalle gideceğimize inanıyorum zor değil 3 takımı eledikten sonra TFF 1.lige çıkmak bu kadar kolay önemli olan takıma maddi ve manevi destek olunması    

Bir Sonraki Köşe Yazımda Görüşmek Üzere..

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET ÇİFTÇİ
AHMET ÇİFTÇİ - 3 ay Önce

Yensekte yenilsekte Şanlıurfasporun adı bize yeter.Bizee heryer Şanlıurfa , OLEY OLEY OLEY OLEY OLEY OLEY OLEY OLEYY