ÖZLEMİŞİZ BU COŞKUYU…

GALİBİYET ŞEHİTLERİMİZE…

Bugün nasıl başlayacağım diye Düşünmeye başladım. Vatanı için canını verenlere şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Bizler var oldukça bayrak düşmez vatan bölünmez.

Güzel. Bir hava muhteşem bir taraftar coşkulu bir karşılaşma. İnanın özlemişiz böyle bir taraftarı coşkuyu herkese teşekkür. Bu taraftar olduğu sürece takımımız beli yere gelmez.

Maça gelince ilk yarıyı tutuk başladık oyuncularımızın stresli olduğu her halinden belli idi. Altay kontrollü bir takım hocamız yeni transferlerden Yasin Ozan’ı oynuyordu. Hakem vasat bir maç çıkardı. Verilen penaltılarla ilk yarıyı berabere bitti. İkinci yarıya daha istekli başladık. Feridun ve Hüseyin oyuna ağırlığını koymaya başladı. Defans iyi orta saha daha da koşmaya başladı. Gol geliyorum diyordu.

Bir yanda rakiplerimiz puan kaybetmiş Gümüşhane yenmiş haberlerini alıyorduk. Yenmeliyim bu coşkulu tarafta galibiyet vermelidir. 75 dakikada oyuna giren Mehmet Albayrak umutlarımızı artırmıştır. İlk iki golü kaçırmışsın derken 90+3 te hepimizi sevince boğan golü attı.

İnanın Böyle Bir Coşkuyu Özlemişiz.

Maç bitiminde herkes sevinçliydi bu galibiyet şehitlerimize gelsin, vatan sağ olsun. Haftaya Karagümrük maçını alıp yolumuza devam edeceğiz.

 Hocamıza bir tek kelime adam gibi adamsın sağ ol.

YORUM EKLE