Otobüs Duraklarımız Pert...

Şanlıurfa’da son zamanlarda yağan yağışların vatandaşlar otobüs durakları kötü olduğundan dolayı otobüs beklemekten sırıl sıklam olurken hemen yanı başımızda Mardin ilin otobüs durakları klimalı yapıldı.

Urfa’ya yapılan onca yatırı varken neden Vatandaşları hesaba almıyorlar.diğer iller her yıl daha iyi projelere imza atarken Urfa Her yıl bir adım geriye gidiyor.Yazık değil mi bu ili yönetmesini bilmiyorsanız makamda oturmağında bir anlamı yok .

Neymiş iki direk dikip burası otobüs durağıdır.Buradan başka durmaz diyorlar.Biraz kafanızı kaldırın da vatandaşların arasına girin ve onların sorunlarını dinlemeyi bilin.Bu vatandaşların nedir otobüs duraklarında çektikleri nedir? Sizlerin nasıl olursa arabanız var tek kendinizi düşünmeyi bırakında birazda kentin insanlarını düşünün.Yağan yağmurlarda durakta otobüs bekleyen vatandaşlar ıslanırken sizin vijdanınız rahat ediyor mu bir kendinize sorun.Komşu illerin durakları klimalı konforlu olurken neden Şanlıurfa’daki duraklar beş kuruş etmez duraklar size soruyorum.Ne zaman bitecek bu çile ne zaman vatandaşlar rahat bir nefes alacak,Ne zaman otobüs duraklarımıza klimalı olarak yapılacak.

YORUM EKLE