ÖRTÜLÜ İŞGAL VE KATLİAM BARONLARI  

                         Ne yazıktır ki Filistin bugün değil ta İngiltere’nin 1900 yüzyılın başlarında batının ve haçlı zihniyetinin İleri uç karakolu olmasını sağlayarak işgal etmiştir

 İsrail’de Yahudi temellerinin güçlenmesini ve İsrail devletinin kurulmasının baş aktörü 1860 doğumlu Viyana Üniversitesi Hukuk mezunu bir yazar olan. Aslen Budapeşteli Siyonizm’in kurucusu Theodor Herlz’dir.

              Bugün Amerika ve katliam baronları Haçlı zihniyeti, tapınak şövalyeleri. Yahudiler ve ulmunaticilerin torunları fitne ve zülmün başkenti olan İsrail’de İslam dünyasına Filistin’e fitne ağlarını örmeye devam ediyor. 

                İslam ülkeleri ve Müslüman kardeşler arasında ayrılık tohumlarını pekiştirecek faaliyetler çerçevesinde sevgi ve inanç kardeşlik birliğini bozacak tüm yekûn İslam dünyasına algı operasyonları ile 3. Dünya savaşı açmış durumdalar. 

  Ve bu plan gayet güzel işliyor maalesef Filistin’de mazlum Müslümanlar ölürken buna sevineler bile var Osmanlıya ihanet etmiş Araplar hak ettiklerini görüyorlar nerdeyse Müslüman kardeşinin ölümüne ve zulme uğramasına zil takıp oynayacak duruma gelen kesimler bu algı operasyonun kurbanları olmuşlar bile.

                 Evet Arap ülkelerinin liderleri Müslüman halkların başında olan haçlı zihniyetinin katliam baronlarının uzaktan kumandalı robotları olabilirler ama unutma ki o İslam coğrafyasında yaşayanlar Müslüman kardeşlerimizdir satılmış ve halkına inancına ihanet etmiş liderler yüzünden öz kardeşine kin ve nefret beslemek katliam baronlarının ekmeğine yağ sürecektir.

                  Bu zihniyetin fitne hareketinin amacı ümmet arasında güvensizlik, kin nefreti yaygınlaştırarak İslam ve Müslümanları zayıflatma çalışmalarıdır bu zayıflatma algı saldırılarında başarı elde ettiklerinde.

 İslam coğrafyalarını ve Türkiye’yi ele geçirip kolonileştirerek köleleştirmektir.    

  Evet 3. Dünyaya savaşı algı oyunları ile başlamış ve İslam ülkeleri örtülü işgallerine sahne olmuş durumdadır düşünün Resulullahın emaneti olan kutsal topraklarda bu zihniyetle aynı masada oturarak kilise inşasının yapılması anlaşmasına imza atarak bu örtülü işgal emaresinin hayat bulduğuna şahit oluyoruz .

Bu nedenle diyorum ki bu oyunu bozmak için siyasi fikir ve görüşün ne olursa olsun bu oyuna düşme önceliğin vatan millet bayrak ve ümmet olsun.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YEMİŞLİ
YEMİŞLİ - 9 ay Önce

SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ,HIRSIZLA EV SAHİBİ BİR OLUNCA NE GELİR ELDE KÜFÜR HİÇ BİR ZAMAN DOST OLMAZ YAHUDİSİ,HIRIİSTİYANI HAÇLISI,MÜNAFIKI GAVURU HEPSİ BİRDİR ĞAYELERİ SURİYEYİ ,IRAKI TÜRKİYEYİ DAHA NİCELERİ İŞGAL EDİP BÜYÜK İSRAİLİ KURMAKTIR ŞU ANA KADAR BAŞARI OLDULAR. BÜYÜK İSRAİL,BÜYÜK ERMENİSTANI KURMAK,KIBRISI İŞGAL ETMEK SUDİ ONLARDA SİSİ ONLARDA FİLİSTİNİN BİR KISMI ONLARDAN ÜRDÜN VS HİRİSTİYANLAR YAHUDİLER GAVURLAR HEPSİ BİR BEN MÜSLÜMANIM DİYENLER UYUMAYA DEVAM EDELİM,DÜNYA MENFATIMIZI ÜN PLANA ÇIKARDIĞIMIZ SÜRECE BİR YERE VARAMAYIZ