Ne Oldu Bize

 Son günlerde katil babalar vakası artarken toplumumuza ve aile yapımıza ne oldu dememek elden değil.

 Evet gerçekten bize ne oldu? 

Ne oldu da ALLAHIN emaneti olan biricik yavrularımıza canice eylemlerle kıyar olduk. 

Hayatlarına kastederek yaşamlarına son verdik.

Ne oldu ALLAH aşkına ne oldu nereye gidiyoruz o körpe yavrularımızın gençliğini solduran bu vahşet ve cinayet eylemi neden

Ne oldu insanlık nereye gidiyor manevi değerler ve inançlarımıza ne oldu ey insanlık.

Bugünlerde maalesef insanlık öldü dedirten gelişmeleri büyük bir şaşkınlık büyük bir ıstırap ve tarif edilemez bir acı içerisinde yaşanan vahşet olaylarına tanıklık etmekteyiz.

Öyle bir vahşet ve acı ki maalesef babaların öz evlatlarının yaşamına kast ederek evlat katili olarak büyük bir vahşet sergileyerek tarif edilemez acıların yaşanmasının baş aktörleri oldular.

 Evet, maalesef Onur Ahmet ve Yiğitcan’ın gençliğini solduranalar soğuk toprağın altında gencecik yaşta yatmalarına sebep olan babaları oldu.

Bu babalara ne oldu yaşam sebepleri olan öz evlatlarına gözleri kırpmadan kıyıverdiler ne oldu da insanlığın katili oldular?

 Suçlu kim bu eylemin yaşanmasına zemin oluşmasına sebep olan kim veya ne soruyorum kendi kendime düşündükçe bu düşünceler yumağında düşkünleşiyorum.

Bu babalar mı Katil sistem mi Katil insanlık mı Katil yoksa biz miyiz Katil neler oluyor bize insanlık nereye gidiyor inançlarımıza değerlerimize neler oldu.

Hani komşusu açken tok yatmak bize haramdı bu umursamazlık vurdumduymazlık nedir beyler. Bu insanlığın çıldırışı ve vahşeti nedendir ne oldu da yardımlaşma ve dayanışma ruhumuz rehin alındı milli ve manevi değerlerimize prangalar vuruldu. Heyhat yoksa MEHMET AKİF ERSOY üstadın dediği gibi katil ve suçlu olan tek dişi kalmış medeniyet mi?

YORUM EKLE