‘NE MUTLU Kİ İNSANIM VE NE MUTLU Kİ MÜSLÜMANIM’

Son zamanlarda İslamiyet ve Müslümanlara birkaç kendini bilmez haramzade Müslüman (!) üzerinden saldırılar artıyor.

Son zamanlarda İslamiyet ve Müslümanlara birkaç kendini bilmez haramzade Müslüman (!) üzerinden saldırılar artıyor.

Özellikle dinin siyasete iyiden iyiye alet edildiği bu dönemlerde bu saldırıların oldukça yükseldi. Kendisine İslam’ı maske eden bir takım siyasetçiler imza attıkları yalan yanlış işlerden dolayı Milyonlarca insanın inancı olan İslamiyet’in karalanmasına neden oluyor.

Bu siyasetçiler Allah ve Peygamber kelimelerini ağızlarında sakız gibi çiğneyerek rant elde ederken pusuda bekleyen İslam düşmanlarının elini güçlendiriyor. Zaten rahat yaşamanın verdiği etki ile İslamiyet’in emirlerini yerine getirmemek için bahaneler uyduran bu kuduz güruh her geçen gün daha da saldırganlaşıyor.

Bu saldırıların hedefi İslamiyet’i kullanan sahtekârlar olması gerekirken tersine İslamiyet hedef alınıyor. Çünkü bu rahat yaşamaya alışmış güruh İslamiyet’i kullananlardan korkuyor ve bunun için de onlara değil; Allah’ın dini İslamiyet’e saldırıyor.

Yani bir yandan hak hukuk derken diğer yandan hak ve hukuku emreden İslamiyet’e saldırmayı tercih ediyorlar.

Neden mi?

Çünkü Bunlar dünya hayatını kendilerine asıl yaşam alanı olarak görenlerdir. Asıl yaşamın öteki taraf olduğunu unutuverip buna göre hayatlarını sürdürüyorlar.

Memur ise memuriyeti yanmasın diye, işçiyse işçiliği yanmasın diye hatta ve hatta imam ise imamlığı yanmasın diye bağlarını kuma gömmeyi tercih ediyorlar.

Bunu yaparken de kum altından ‘asıl suç İslamiyet’tedir, bunu kullananlarda değil’ söylemlerini dillendiriyorlar.

Vay efendim Komünistler, Müslümanların hırsızlık yapmaması için nöbet tutuyormuş,

Vay efendim Ateistler, Müslümanların katlettiği adaleti savunuyormuş,

Vay efendim Kitapsızlar, Müslümanların yok ettiği hukuku sağlayacakmış,

Vs. vs. vs.

Kusura bakmayın ama bu saydıklarınız zaten toplumumuzda kabul görmeyen şahıslar ve akımlardır. Bu çirkin söylemlerle bütün Müslümanları ve onların inancının hedefe koymak o ‘hırsız’ dediğiniz Müslümanlardan daha kötü olduğunuzu göstermiyor mu?.

Elbette gösteriyor…

Siz İslamiyet’in yasakladığı kötülüklere sahip olduğunuz için o ‘kötü’ dediğiniz Müslümanlardan pek farklı değilsiniz.

Kendi adıma buradan size söylüyorum;

‘Ne mutlu ki insanım ve ne mutlu ki Müslümanım’ diyorum…

Varın siz gidin eleştirdiğiniz o hırsızlarla ortak olmaya devam edin. Bu yaptığınız kirli yakıştırmalar ve bütün Müslümanları aynı kefeye koymanız sizin cehaletinizden kaynaklanıyor ve bu da sizi o kötülüklere ortak etmeye yetiyor.

Yani sizler o hırsızlara saldırmak yerine İslamiyet’e ve Müslümanlara topyekûn saldırarak onların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. Bu da sizin siyasi anlamda iktidar olmak yerine cılız bir sesle muhalefetliğin kolaylığına kaçmanız demektir.

Allah size ve o hırsız dediklerinize akıl fikir versin…

YORUM EKLE