MEVCUT BELEDİYE BAŞKANLARI YATIŞLARDA

31 Mart yerel seçimlerinden dolayı Şanlıurfa’daki mevcut belediye başkanları neredeyse 2 aydır yatışlarda. Şehirde hizmet yok, çalışma yok, hatta belediye başkanları belediye binasına bile gelmiyorlar. 2 milyonun hakkına giren mevcut belediye başkanlarının çoğu bile ya bağımsızdan ya da başka partiden belediye başkan adayı olmuş durumda ve şehir 3 aydır hizmetten yoksun geride kalmış.

Sanki belediye yokmuş gibi davranan ve yan gelip yatan belediye başkanlarını anlayamıyoruz, neden öyle bir gereksinim duyuyorlar. Herhalde seçim arifesinde olunca belediye başkanlarına yan gelip yatma tatili veriliyor. Yerel seçimlerden dolayı her ilçe 4 aylık çalışmadan mahrum kalıyor. Yapılması gereken projeler tamamlanması gereken projeler bitmiyor. Her şey yarım yamalak kalıyor. Çoğu çalışmaların siyasi partilerin seçim çalışmalarına katılıyor devlet memuru değil de parti çalışanı gibi.

Ne diyelim her şeyi anlata anlata bir hal oluyoruz. Allah hepimizi ıslah etsin. Kul hakkına giren ve kul hakkı yiyen kullardan uzak tutsun. Âmin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 2 ay Önce

Çok güzel bir yazi. Ne yazik ki urfa da hizmet değil, ağiz kalabaliği veya Urfa Halkinin en zarif noktasi din üzeri konuşmalar seçim sonucunu daha çok etkiliyor. Bu toplum ilerlemez.