MESELE EKONOMİK BİR MAĞLUBİYET..

Bugün oynayacağımız tokat maçı bizim ve rakip Takip açısından önemli bir maçtı. 57 puanımız ve 27 puanlı iki takım arasında önemliydi. Biz play offa rakip düşmemek için oynayacaktır ve de oynayan mi kazandı yoksa bütün kesime bütün STK’ler Bütün Belediyelere Bütün idare amirlerine ve Urfa Halkına bir sesleniş miydi. Bence bir Haykırıştı  Ekonomik bir mağlubiyetti sıkıntılarımızı süre geldiği defalarca Çağrı yaptığım defalarca bu takıma maddi yardım yapın dediğimiz ve de defalarca bir araya gelin dediğimiz halde maalesef ne yardım yapan var nede sesimizi duyan.

Maça gelince takımımız isteksiz istersek yeneriz havasında öylede oldu. İlk yarı yenik kapattık. İkinci yarı beraberliği bulduk maalesef yediğimiz golle yenik ayrıldık sahadan.

 Konuştuğum sporcu arkadaşlarla inan abim parasız geziyoruz evimizin kirasını ve çocuklarımızın ihtiyacını bile alamıyoruz dediklerini dinledim. Tesislerde yemek bile kısıtlı olarak yapılıyor ve bu durumda kimse sesimizi duymuyor yakınmaları dinledim. haklılar play off oynayacaksın kimse sahip çıkmayacak böyle bir rezalet olamaz .Ayağımıza gelmiş bir play off kaçarsa geri dönüşüm inan bizi felakete sürükler. hepimiz düşen görev bu takımı sahip çıkmaktır seslerini duyurmaktır Hocamız ve başkan idareciler hemen Valimiz nezaretinde BÜTÜN kesimini bir araya getirilmeli EKONOMİK olarak en kısa zamanda bu açılmalıdır. BU mağlubiyet inanın Tokat sporun iyi oynaması değil bizim ikramımızdır. Kalan hafta bizim için kader haftasıdır.

YORUM EKLE