Ünlü İsim Bıçaklı Saldırıya Uğradı!

Aleyna Tilki ile geçtiğimiz yıl en iyi çıkış yapan isimlerden olan DJ Emrah Karaduman, Eskişehir'de şoförü ile birlikte bıçaklı saldırıya uğradı. Karaduman, saldırıda ağır yaralandı.

Ünlü İsim Bıçaklı Saldırıya Uğradı!

Genç besteci, aranjör ve DJ Emrah Karaduman, program için geldiği Eskişehir'de şoförü Volkan Karaca ile birlikte uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralandı. Polis, olayla ilgili bir kişiyi gözaltına aldı.

OTEL ÖNÜNDE BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADILAR

Olay gece saat 00.30 sıralarında Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi'nde meydana geldi. Bir eğlence merkezine programa çıkmak için Eskişehir'e gelen Emrah Karaduman ile şoförü Volkan Karaca kaldıkları otel girişinde bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.


KARADUMAN, KARNINDAN VE SIRTINDAN AĞIR YARALANDI

Karnından ve sırtından bıçaklanarak ağır yaralanan Emrah Karaduman ambulansa Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, kolundan ve elinden yaralanan şoförü Volkan Karaca da Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


ADI AÇIKLANMAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

Emrah Karaduman ile şoförü Volkan Karaca'yı bıçakla yaralayan şüpheli kısa sürede polis ekipleri tarafından yakalandı. Adı açıklanmayan şüpheli, gözaltına alınarak Çarşı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.


KARADUMAN YOĞUN BAKIMDA

Emrah Karaduman'ın ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavinin devam ettiği belirtilirken, şoförü Volkan Karaca da Yunus Emre Devlet Hastanesi acil servisinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER