Uğradığı silahlı saldırıyı ilk kez anlattı

İbrahim Tatlıses, önceki akşam Seyrantepe'de bulunan Tatlıses Kebap'ta basın mensuplarına özel bir akşam yemeği düzenledi. Mangal başına geçip kebap pişiren sanatçı, “Ben iyiyim, daha da iyi olacağım. Artık ağlamak yok, gülmek var” dedi

Uğradığı silahlı saldırıyı ilk kez anlattı

 Tatlıses, 2011 yılında uğradığı silahlı saldırıyla ilgili bir detayı da ilk kez paylaştı.

"AYDEMİR GELSEYDİ O KOLTUKTA OTURACAKTI"
2011 yılında uğradığı silahlı saldırıda başından vurulan İbrahim Tatlıses, “Allah istemezse kimseyi yanına almıyor. Aydemir Akbaş her hafta yanımda olurdu. O gün de maç izleyip siniri bozuluyor. Bana gelecekken yemek yemeye gidiyor. Gelse önde o oturacak, ben arkada ya da şoför koltuğunda. Şoförümüz hiç yaralanmadı” dedi.

KIZI ELİF ADA'DAN ANNESİNE: "BABAM BENİ SEVMİYOR"
2011 yılında geçirdiği kaza sonucu tek kolunu kullanamayan İbrahim Tatlıses, Amerika’ya tedaviye gideceğini söyledi: “Amerika’ya tedavi için gideceğim, ondan sonra da daha iyi olacağım. Tek üzüntüm var, o da sevenlerimin üzülmesi. O yüzden daha güçlü olmak istiyorum” dedi.

Tatlıses, kızı Elif Ada’yla yaşadığı bir anıyı da anlattı: “Elif Ada onu sevmediğimi söylüyormuş annesine. O da neden demiş. ‘Çünkü bana sarılmıyor babam’ demiş. Tek kolumla kucakladığım için ona sarılmadığımı sevmediğimi sanıyor küçük kafasında. Annesi bana bunu söyleyince, iki kolumu birleştirip sarıldım ona. Çok mutlu oldum.”
BUKET ÇAKICI YİNE EN YAKININDA
İbrahim Tatlıses'e yapılan silahlı saldırı sırasında Tatlıses'le aynı arabada olan Buket Çakıcı, gazetecilerle buluşmasında da Tatlıses'in en yakınındaydı.
Eski eşi Ayşegül Yıldız'ın isteğiyle Damla Buket Çakıcı yollarını ayıran Tatlıses, Buket Çakıcı ile yeniden birlikte çalışma kararı aldıklarını söyledi: “Damla Hanım eskiden benim asistanım, menajerim ve danışmanımdı. Ona teklifte bulunduk, Allah razı olsun bizi kabul etti. Tekrar çalışmaya başladık. İnşallah onunla çok daha ileriye birlikte gideceğiz.”

TATLISES SİLAHLI SALDIRI GECESİNİ BU SÖZLERLE ANLATMIŞTI
Tatlıses, uğradığı silahlı saldırı gecesini şöyle anlatmıştı:
“14 Mart 2011 saat 19.00'da Beyaz TV için İbo Show programını hazırlıyordum. Korumalar bizi bineceğimiz araçlara yönlendirdi. Buket Çakıcı'yla ben aynı araca geçtik. Ben şoförün yanındaki koltuğa oturdum. Buket de arka tarafa geçti. Korumalar da arkamızdan hareket etmeye başlamıştı. 15-20 metre gittikten sonra farlarını fark ettiğim aracın geçmesi için şoförüme, ‘Araca izin ver geçsin' talimatı verdim. Tam o sırada bir vınlama sesi duydum. Ondan sonrasını hatırlamıyorum."

Posta.com.tr
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER