Tatlıses’in Göz Bebeği Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Bir dönem İbrahim Tatlıses'in veliahtı olarak gösterilen yanık sesli Küçük İbo, şimdi nasıl görünüyor dersiniz?

Tatlıses’in Göz Bebeği Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Bir dönem İbrahim Tatlıses'in veliahtı olarak görülen ve televizyon dünyasına nam salan Küçük İbo, 21 Mart 1984 yılında Urfa'da dünyaya geldi.

Asıl adı 'İbrahim Küçük' olan Küçük İbo, İbrahim Tatlıses'in Urfa'da gerçekleşen bir konseri sırasında sahneye fırlayıp, mikrofonu kapınca şöhretin kapılarını aralamıştı.

Levent Üzümcü ve Hakan Yılmaz gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Küçük İbo dizisi yayınlandığında, İbo henüz 12 yaşındaydı.

Bir dönem Türkiye'nin en tartışılan konuları arasına giren Küçük İbo, büyüyüp genç bir adam oldukça, çocukluğunda kazanmış olduğu ünü yitirmeye başladı.

''Sesimin değişme ihtimali beni huzursuz etti ve ben o endişeyle yavaş yavaş geri çekildim'' itirafıyla ekranlardan uzaklaşma sebebini açıklayan Küçük İbo, 20 yaşındayken vatani görevini yapmak için Diyarbakır'a gitti.

Sakarya Üniversitesi Elektronik Bölümü'nden mezun olan İbo, 2013 yılında 'Nerdesin' isimli bir albüm çıkarsa da yine beklediği yükselişi yakalayamadı.

Küçük İbo, şu an şöhret yıllarında aldığı bir evde ailesiyle birlikte yaşıyor ve üniversite yıllarında eğitimini aldığı işi yapıyor.

HABERLERCOM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER