Survivor'da Kim Elendi? 

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da 26 Mart 2018'de kim elendi sorusunun yanıtı SMS oylaması sonuçları ile belli oldu. Anıl Berk Baki, Ramazan Kalyoncu ve Yağmur Banda, Survivor'da bu hafta eleme adayı olan isimlerdi. Yapılan eleme konseyinde Ramazan Kalyoncu adaya veda etti.

Survivor'da Kim Elendi? 

Survivor 2018'de bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor 2018'nin 26 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu hafta Survivor SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Gönüllüler takımından elemeye çıkan isimler Anıl Berk Baki, Ramazan Kalyoncu ve Yağmur Banda'ydı. SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Ramazan Kalyoncu oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda ilk eleme adayı Anıl Berk Baki, bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali Akgül'ün kararıyla ikinci eleme adayı Ramazan Kalyoncu ve haftanın performans birincisi Birsen Bekgöz'ün kararıyla üçüncü eleme adayı da Yağmur Banda olmuştu. SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Ramazan Kalyoncu, Survivor 2018'de bu hafta elenen isim oldu ve Survivor'a veda etti.


Survivor 2018'e veda eden Ramazan Kalyoncu kimdir? Rizeli ve İstanbul’da yaşıyor. Modellik yapıyor. Diksiyon ve oyunculuk eğitimi almış. Fitness ile uğraşıyor.


Survivor 2018 eleme adayı Anıl Berk Baki kimdir? 26 yaşında. Yeditepe Üniversitesi reklam ve tasarım bölümünden mezun. Galatasaray lisesi mezunu. 6 yaşında yelken sporuna başlamış. Aktif olarak hem milli takımda sözleşmeli olarak devam ediyor. Türkiye’nin en büyük şirketinin kaptanlığını yapıyor. Crossfit ile ilgileniyor. Eğitmenlik yapıyor. Atletizm, voleybol gibi sporlarla da ilgilenmiş.

Survivor 2018 eleme adayı Yağmur Banda kimdir? 20 yaşında. Liseyi bitirmiş. 12 yıldır tekvando yapıyor. Türkiye ve Balkan şampiyonluğu var. 2014 yılında Avrupa şampiyonluğu var. Bu sene Türkiye ikincisi olmuş.

ACUN ILICALI'DAN AĞLATAN HABER: Survivor 2018'in 26 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Acun Ilıcalı küçük çocuğu olan isimlere müjdeli haberi verdi. Duygulanan bazı yarışmacıların gözyaşlarını tutamadığı görüldü.


ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?: İki takım zorlu bir parkurda hamburger, tatlı ve çay ödülü için mücadele ettiler. Kazanan takım Gönüllüler oldu.


SURVİVOR'DA KORKU DOLU ANLAR: Ödül oyununda Hilmi Cem ile büyük tekeri süren Murat talihsiz bir kaza geçirdi. Murat'ın çenesinde çıkık oluştu.


ALL STAR TAKIMINDA GERGİNLİK: Ödül oyunu sırasında kenarda Ümit Karan ile Damla arasında tansiyon yükseldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER