Mehmet Ali Erbil'den Kötü Haber

Yaklaşık bir aydır yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunu kardeşi doktor Yeşim Erbil sevenleriyle paylaştı

Mehmet Ali Erbil'den Kötü Haber

Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinde düşerek yaralanmış, ünlü şovmenin kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil, 26 Ekim'de uyandırıldı.

Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı nüksedince Mehmet Ali Erbil 2 Kasımda yeniden uyutuldu.

29 gündür yoğun bakımda olan Erbil'in son durumunu doktor kardeşi Yeşim Erbil, anlattı:

Can sıkıcı haber veriyorum. Geçen hafta solunum cihazından ayrıldığı haberini vermiştik, bu haberi biraz bekleyip verdik sizlere çünkü yoğun bakımda  sürpriz gelişmeler olabilir diye.

4 gün kendi solunumu ile kalabilmesi bizi çok sevindirmişti sizleri de tabi. Ancak  dün akşam durum tamamen tersine döndü ve solunumu bozuldu ve cihaza bağlandı. Yine beklemedeyiz, inşallah bu kadar ağır olaylara vücudu direnç gösterir.

SEZİN ERBİL'DEN AÇIKLAMA

Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil de sosyal medya hesabı üzerinden, "Babamın durumu ile ilgili bu son yazışım;dün ani bir sorun olması sebebi ile tekrar entübe edilerek uyutuldu.Bugün 29'uncu gün yolumuz uzun umutla bekliyoruz bundan sonra Allah’ın izni ile babam hastaneden çıkmadan hiçbir açıklama yapmayacağım." açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER